У січні проходить реєстрація на пробне ЗНО-2020: дати та ціни


Зареєструватися на складання пробного ЗНО можна з 3 по 24 січня. У 2020 році пробне ЗНО відбуватиметься в кінці березня. Загалом пробне тестування не є обов’язковим. Його складають задля того, аби ознайомитись із процедурою складання, оцінити свої знання, потренуватись у розподілі часу під час виконання завдань, а  також психологічно налаштуватись.

Дати:

21 березня вступники матимуть можливість скласти тест з української мови та літератури.

28 березня відбудеться іспит з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземної мови (на вибір англійської, іспанської, німецької та французької).

Пробне тестування платне і ціна відрізняється в різних регіонах країни. Цього року вартість варіюється від 138 до 150 гривень:

  • Вінницька, Житомирська та Хмельницька області – 150 гривень;
  • Дніпропетровська та Запорізька області – 138 гривень;
  • Донецька та Луганська* області – 144 гривні;
  • Івано-Франківська, Закарпатська, Тернопільська та Чернівецька області – 142 гривні;
  • Київська, Черкаська та Чернігівська області – 150 гривень;
  • Львівська, Волинська та Рівненська області – 150 гривень;
  • Одеська та Кіровоградська області – 138 гривень;
  • Харківська, Полтавська та Сумська області – 141 гривня;
  • Херсонська, Миколаївська та Крим* – 145 гривень;

Жителі окупованого Криму мають можливість скласти іспит на території Херсонської або Миколаївської областей. Жителі окупованих територій Донбасу складають іспити в населених пунктах, які підконтрольні українській владі.

На сайті УЦОЯ можна ознайомитися з матеріалами пробного ЗНО 2019 року.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …