У січні 2019 року представники МОН роз’яснюватимуть у регіонах умови прийому до вишів

МОН проведе серію регіональних нарад-семінарів щодо організації вступної кампанії 2019 року. Відповідний наказ був підписаний Міністром освіти і науки Лілією Гриневич. Про це повідомляється на офіційному сайт МОН.

Наради відбудуться з 14 до 21 січня в 6 містах. Це, зокрема, будуть:

• Полтава – 14 січня (для Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської, Донецької (північ) областей);
  • Київ – 15 січня (для міста Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської областей);
  • Одеса – 17 січня (для Одеської, Миколаївської, Херсонської областей);
  • Вінниця – 16 січня (для Хмельницької, Вінницької, Рівненської областей);
  • Дніпро – 18 січня (для Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Донецької (південь) областей);
  • Львів – 21 січня (для Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської областей).

Докладний графік можна переглянути тут.

Під час зустрічей представники МОН роз’яснюватимуть на місцях основні положення та зміни в Умовах прийому на 2019 рік, а також відповідатимуть на запитання щодо проведення вступної кампанії наступного року.

Наради будуть проведені окремо для закладів, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, і окремо – для вишів, що готують бакалаврів, магістрів та докторів філософії.

Нагадуємо, що 28 грудня на сайті МОН було оприлюднено затверджені Умови прийому на 2019 рік. На вступників чекають зміни у творчих конкурсах, прохідних балах та пільгах.

Раніше також набули чинності Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.