У січні 2019 року представники МОН роз’яснюватимуть у регіонах умови прийому до вишів

МОН проведе серію регіональних нарад-семінарів щодо організації вступної кампанії 2019 року. Відповідний наказ був підписаний Міністром освіти і науки Лілією Гриневич. Про це повідомляється на офіційному сайт МОН.

Наради відбудуться з 14 до 21 січня в 6 містах. Це, зокрема, будуть:

• Полтава – 14 січня (для Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської, Донецької (північ) областей);
  • Київ – 15 січня (для міста Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської областей);
  • Одеса – 17 січня (для Одеської, Миколаївської, Херсонської областей);
  • Вінниця – 16 січня (для Хмельницької, Вінницької, Рівненської областей);
  • Дніпро – 18 січня (для Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Донецької (південь) областей);
  • Львів – 21 січня (для Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської областей).

Докладний графік можна переглянути тут.

Під час зустрічей представники МОН роз’яснюватимуть на місцях основні положення та зміни в Умовах прийому на 2019 рік, а також відповідатимуть на запитання щодо проведення вступної кампанії наступного року.

Наради будуть проведені окремо для закладів, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, і окремо – для вишів, що готують бакалаврів, магістрів та докторів філософії.

Нагадуємо, що 28 грудня на сайті МОН було оприлюднено затверджені Умови прийому на 2019 рік. На вступників чекають зміни у творчих конкурсах, прохідних балах та пільгах.

Раніше також набули чинності Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.