У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в ЧНУ імені Петра Могили відбулось заняття «Шукаєш роботу? Подбай про свою безпеку!»

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили 29 листопада 2021 року відбулося заняття на тему «Шукаєш роботу? Подбай про свою безпеку!».

Ведучою виступила студентка 465 групи ЧНУ імені Петра Могили Афродіта Бахтій, яка за запрошенням Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню пройшла навчання від Миколаївського фонду «Любисток» за темою «Шукаєш роботу? Спробуй свої сили».

На зустрічі говорили про правила безпеки при працевлаштуванні, про те, до кого можна звернутися за допомогою, та яку саме допомогу можна отримати в різних нестандартних життєвих ситуаціях.

Захід проходить у рамках Всеукраїнської щорічної кампанії «16 днів проти насильства». Кампанію проводять щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

У цей період, за рекомендацією МОН, заклади освіти проводять тематичні уроки, лекції, вебінари, круглі столи тощо.

Також раніше психологи Центру брали участь у програмі Медіацентру ЧНУ імені Петра Могили під назвою «Просто.Про», де розповідали про різні терміни. Так,  начальниця центру Людмила Опанасенко розповіла детальніше  про кібербулінг, а практичний психолог Дарія Буй пояснила термін «тригер». Більше дізнатися про ці поняття можна, переглянувши відео на ютуб-каналі Petro Mohyla TV.

Нагадуємо, що в Центрі є можливість записатися на консультацію до психологів та обговорити питання, які вас хвилюють, отримати професійну психологічну підтримку. Зареєструватися для консультації можна за посиланням.

Інформація про «Гарячі лінії» по Україні:

1578 – з питань протидії торгівлі людьми;

1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству дітей;

0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних);

527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.