У рамках Року Японії в Україні у Миколаєві висадили алею сакур

Цей рік оголошений Роком Японії в Україні. Зараз проект з висадки сакур розгортається по всії території України. Він називається «Кампанія 2500 сакур», яка була ініційована Посольством Японії в Україні.

Церемонія відкриття Алеї сакур у Миколаєві відбулася у четвер, 13 квітня, на території скверу Подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

RSammPCZ0-o

На урочисту церемонію висадки дерев прибули міський голова Олександр Сєнкевич, який зазначив:

«Сьогодні японська делегація приїхала з культурним візитом, і я думаю, що це ще один сигнал для японців, що в Миколаєві живуть культурні, освічені люди. Сподіваюсь, що Миколаїв на наших гостей справив гарне враження».

замголови місії, міністр-радник Посольства Японії в Україні, пан Мічіо Харада у супроводі дипломата Рьоскэ Уэно.

Мічіо Харада проголосив коротку промову українською мовою, звернувши увагу на красу українських жінок. Він наголосив, шо в Японії існує традиція споглядання за цвітінням сакури.

_gLD9b7Dv14

Окрім того, у церемонії взяли участь керівник Японського культурного центру ЧНУ ім. Петра Могили Галина Зинов’єва; Почесний городянин Миколаєва Вадим Сердцев, який за все своє життя за власний рахунок висадив близько 20 тис. дерев.

JpfaZL_mOxw

Враховуючи великий інтерес з боку місцян, маємо надію, що друга черга із висадки алеї японських дерев у Миколаєві продовжиться вже восени.

CIGzAWf1gM4

94Jy-R_wJf8

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.