У рамках роботи Social Work Practice Club відбувся безкоштовний вебінар на тему “Візуальні конспекти”


29 вересня 2020 року в рамках роботи Social Work Practice Club відбувся безкоштовний вебінар на тему “Візуальні конспекти”.

 

 

Головним спікером заходу стала Євгенія Полуектова, яка успішно використовує візуальні нотатки у професійній діяльності та практикує візуальне конспектування спікерів на заходах. Ви можете подивитися її авторські нотатки на сторінці інстаграм @jeniasnotes.

Захід проходив у двох форматах: онлайн на платформі Zoom і офлайн в ЧНУ імені Петра Могили. Пані Євгенія була на зв’язку через відеозв’язок та одразу ілюструвала інформацію на екрані.

 

Присутнім в аудиторії студентам дали роздруківки із завданнями. Таким чином студенти мали змогу отримати практичні навички зі створення візуальних конспектів та навчитися використовувати візуалізацію для навчання, конспектування книг, тренінгів і для безлічі інших ідей.

 

Також Євгенія надала ресурси, які точно будуть корисними у створені візуальних конспектів:

  1. Книга Майка Роде «Скетчноутінг». Видавництво «Клуб сімейного дозвілля».
  2. Ще у Майка на сайті є багато інформації та він створив спільноту – тут можна побачити багато різних прикладів скетчів.
  3. Ютуб канал англійською Verbal to Visual – Даг Нейл – колишній вчитель і дуже гарно пояснює. У нього пару сотень відео на різні теми, навіть є курси.
  4. Тут є курси для скетчноутерів. Вони англійською, але рекомендую – малювання для початківців (безкоштовно) та вправи для покращення почерку.
  5. З україно- та російськомовними ресурсами складніше. Але в Україні є ArtScribe, Юлія Кнюпа та Наталія Волосаєва.
  6. І просто пояснення, чому краще робити конспекти від руки, а не на друкувати на комп‘ютері.

Євгенія радить: “Жодна книга чи відео не замінить практику, тому просто беріть і робіть. Присилайте мені свої скетчі в instagram @jeniasnotes , буду рада подивитись та щось підказати”.

Події та оголошення


лютого
6
Починаються курси тематичного удосконалення лікарів (на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти)

 Шановні колеги Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, на підставі Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302 «Про затвердження Положення про систему …

листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …