У рамках роботи Social Work Practice Club відбувся безкоштовний вебінар на тему “Візуальні конспекти”


29 вересня 2020 року в рамках роботи Social Work Practice Club відбувся безкоштовний вебінар на тему “Візуальні конспекти”.

 

 

Головним спікером заходу стала Євгенія Полуектова, яка успішно використовує візуальні нотатки у професійній діяльності та практикує візуальне конспектування спікерів на заходах. Ви можете подивитися її авторські нотатки на сторінці інстаграм @jeniasnotes.

Захід проходив у двох форматах: онлайн на платформі Zoom і офлайн в ЧНУ імені Петра Могили. Пані Євгенія була на зв’язку через відеозв’язок та одразу ілюструвала інформацію на екрані.

 

Присутнім в аудиторії студентам дали роздруківки із завданнями. Таким чином студенти мали змогу отримати практичні навички зі створення візуальних конспектів та навчитися використовувати візуалізацію для навчання, конспектування книг, тренінгів і для безлічі інших ідей.

 

Також Євгенія надала ресурси, які точно будуть корисними у створені візуальних конспектів:

  1. Книга Майка Роде «Скетчноутінг». Видавництво «Клуб сімейного дозвілля».
  2. Ще у Майка на сайті є багато інформації та він створив спільноту – тут можна побачити багато різних прикладів скетчів.
  3. Ютуб канал англійською Verbal to Visual – Даг Нейл – колишній вчитель і дуже гарно пояснює. У нього пару сотень відео на різні теми, навіть є курси.
  4. Тут є курси для скетчноутерів. Вони англійською, але рекомендую – малювання для початківців (безкоштовно) та вправи для покращення почерку.
  5. З україно- та російськомовними ресурсами складніше. Але в Україні є ArtScribe, Юлія Кнюпа та Наталія Волосаєва.
  6. І просто пояснення, чому краще робити конспекти від руки, а не на друкувати на комп‘ютері.

Євгенія радить: “Жодна книга чи відео не замінить практику, тому просто беріть і робіть. Присилайте мені свої скетчі в instagram @jeniasnotes , буду рада подивитись та щось підказати”.

Події та оголошення


листопада
10
Запрошуємо на онлайн-подію “Літературознавство- XXI ст.”

Онлайн-подія « Л І Т Е Р А Т У Р О З Н А В С Т В О – Х Х І ст. »  Чорноморський національний університет імені Петра Могили за підтримки Міністерства освіти і науки України у рамках …

жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …