У Науковій бібліотеці ЧНУ імені Петра Могили відкрилась книжкова виставка до ювілею університету

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили відкрила книжкову виставку: «Віват, Могилянка – 25 років!», присвячену дню народження університету, який відзначають 17 січня. На виставці представлені книги з історії створення, розвитку, навчальної та наукової діяльності університету.

1.JPG

Виставка складається з трьох розділів:

1. У розділі «Дорога довжиною у двадцять п’ять років» представлені книги та періодичні видання, в яких йде мова про історію створення та розвитку університету. Особливу увагу привертають видання до 10-ї та 20-ї річниць університету та  книга, що вийшла друком нещодавно: «Чорноморський національний університет імені Петра Могили. Документи і матеріали. Історія та становлення».

2.JPG

3.JPG

1. Розділ «Чорноморський національний університет імені Петра Могили – осередок національної освіти на півдні України» містить у собі видання, що можна вважати гордістю університету. Наприклад, книги, автором яких є професор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Кондратенко, та які вийшли друком у відомому видавництві Springer. Розділ також представляє нові журнали університету, в тому числі періодичні фахові видання, що входять до категорії Б, за класифікацією МОН України: «Український журнал медицини, біології та спорту»; «Публічне управління та регіональний розвиток» та інші.

4.JPG

5.JPG

1. Третя частина ювілейної виставки «Науковий потенціал університету» зібрала в собі підручники, навчальні посібники та монографії авторства викладачів ЧНУ імені Петра Могили, в переважній більшості виданих Видавництвом ЧНУ імені Петра Могили.

Ознайомитись з цими та іншими книгами можна до кінця січня.