У Могилянці відзначили день студента

Міжнародний день студентів відзначають 17 листопада. Це свято для найбільш небайдужої, мислячої та активної частини суспільства. Саме студентство, завдяки своїй активній громадянській позиції, було і залишається рушієм багатьох змін.

Наші студенти організували святковий концерт. До нього були залучені різні факультети університету: політології, соціології, комп’ютерних наук. Захід відбувся під девізом «Один день із життя студента». Учасники показали різні боки студентського життя. Приємною несподіванкою для всіх присутніх стало те, що ведучі залучали до концерту глядачів. Також на сцену викликали присутніх викладачів, які мали скласти успішно «сесію».

Гучні оплески викликав танець наприкінці концерту. Цей номер навіть виконали на біс.

4DhAprTzIl4 fUwqrE-4Afc P0Otpo6oEwk PvnSTU28xqs UDKY91Ys3z4 uuTjAXvsRzg

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики