У Могилянці відсвяткували Масляну


6 березня студенти ЧНУ ім. Петра Могили святкували Масляну  –  українське народне свято, яке відзначають перед Великим постом.

Щороку свято Масляної  припадає на різні числа і святкують його близько тижня. Кожен день Масляного тижня є символічним і має свої обряди, але загалом люди збираються гуртом, співають пісень, а також частують гостей млинцями.

Святкування Масляної в Могилянці проходило в холі 10-го корпусу. Студенти  Інституту філології підготували для присутніх театралізоване дійство, в якому постали в народних українських костюмах.  Після заходу студенти медичного інституту, факультету комп’ютерних наук, юридичного  факультету, факультету економічних наук та  факультету  політичних наук пригощали один одного різними солодощами.

 

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили