Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили організував флешмоб до Дня вишиванки

16 травня 2019 року відзначається День вишиванки. Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до України та до нашої культури.

Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили приєднався до святкування, влаштувавши масштабний флешмоб. Студенти факультету на великій перерві фотографувалися та знімали відео у вишиванках, а також складали абревіатуру Факультету економічних наук «ФЕН», а також «ЧНУ» та серце для фотографій у рамках флешмобу.

«Крім цього, у соціальних мережах факультету проходить спеціальний фотобатл. Студенти та викладачі у вишиванках чи інших національних убраннях викладають креативні фото та відео. Потім пройде голосування, у результаті якого переможці отримають традиційні сувенірні ФЕНьки факультету. Студенти показали, як ФЕН любить ЧНУ, а ЧНУ любить ФЕН», – поділилась декан Факультету економічних наук Олена Філімонова.

Пропонуємо переглянути фото про те, як студенти ФЕНу відзначили День вишиванки.