Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили організував флешмоб до Дня вишиванки

16 травня 2019 року відзначається День вишиванки. Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до України та до нашої культури.

Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили приєднався до святкування, влаштувавши масштабний флешмоб. Студенти факультету на великій перерві фотографувалися та знімали відео у вишиванках, а також складали абревіатуру Факультету економічних наук «ФЕН», а також «ЧНУ» та серце для фотографій у рамках флешмобу.

«Крім цього, у соціальних мережах факультету проходить спеціальний фотобатл. Студенти та викладачі у вишиванках чи інших національних убраннях викладають креативні фото та відео. Потім пройде голосування, у результаті якого переможці отримають традиційні сувенірні ФЕНьки факультету. Студенти показали, як ФЕН любить ЧНУ, а ЧНУ любить ФЕН», – поділилась декан Факультету економічних наук Олена Філімонова.

Пропонуємо переглянути фото про те, як студенти ФЕНу відзначили День вишиванки.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили