Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили організував флешмоб до Дня вишиванки


16 травня 2019 року відзначається День вишиванки. Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до України та до нашої культури.

Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили приєднався до святкування, влаштувавши масштабний флешмоб. Студенти факультету на великій перерві фотографувалися та знімали відео у вишиванках, а також складали абревіатуру Факультету економічних наук «ФЕН», а також «ЧНУ» та серце для фотографій у рамках флешмобу.

«Крім цього, у соціальних мережах факультету проходить спеціальний фотобатл. Студенти та викладачі у вишиванках чи інших національних убраннях викладають креативні фото та відео. Потім пройде голосування, у результаті якого переможці отримають традиційні сувенірні ФЕНьки факультету. Студенти показали, як ФЕН любить ЧНУ, а ЧНУ любить ФЕН», – поділилась декан Факультету економічних наук Олена Філімонова.

Пропонуємо переглянути фото про те, як студенти ФЕНу відзначили День вишиванки.

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …