У Могилянці відсвяткували «День перекладача»!

30 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день перекладача, саме тому Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили організував святковий концерт в актовій залі університету.

Розважальна програма до Міжнародного дня перекладача в Могилянці розпочалась із привітань різними мовами світу. Зі святковою промовою виступив директор Інститут філології Олександр Пронкевич. До привітань приєднались і завідувачки кадр теорії та практики перекладу з німецької мови та теорії та практики перекладу з англійської мови.

Під час концертної програми лунали душевні пісні, представлені запальні танці, а також гумористичні сценки про життя та навчання перекладача.

Вітаємо перекладачів, а також тих, хто тільки навчається перекладу, із професійним святом!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики