У Могилянці відсвяткували «День перекладача»!


30 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день перекладача, саме тому Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили організував святковий концерт в актовій залі університету.

Розважальна програма до Міжнародного дня перекладача в Могилянці розпочалась із привітань різними мовами світу. Зі святковою промовою виступив директор Інститут філології Олександр Пронкевич. До привітань приєднались і завідувачки кадр теорії та практики перекладу з німецької мови та теорії та практики перекладу з англійської мови.

Під час концертної програми лунали душевні пісні, представлені запальні танці, а також гумористичні сценки про життя та навчання перекладача.

Вітаємо перекладачів, а також тих, хто тільки навчається перекладу, із професійним святом!

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету