У Могилянці відсвяткували «День перекладача»!


30 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день перекладача, саме тому Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили організував святковий концерт в актовій залі університету.

Розважальна програма до Міжнародного дня перекладача в Могилянці розпочалась із привітань різними мовами світу. Зі святковою промовою виступив директор Інститут філології Олександр Пронкевич. До привітань приєднались і завідувачки кадр теорії та практики перекладу з німецької мови та теорії та практики перекладу з англійської мови.

Під час концертної програми лунали душевні пісні, представлені запальні танці, а також гумористичні сценки про життя та навчання перекладача.

Вітаємо перекладачів, а також тих, хто тільки навчається перекладу, із професійним святом!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …