У Могилянці відсвяткували День факультету з посвятою в економісти

29 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбувся День факультету з посвятою в економісти. Це щорічне традиційне свято, яке організовує факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили для студентів-першокурсників.

Урочисто відкрив свято ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко. У своїй промові він дав настанови першокурсникам щодо навчання та того, як варто провести студентські роки:

«Вчіться і будьте гідними випускниками! Адже коли у вас є багаж знань, ви завжди можете знайти собі роботу та досягнути успіху. Університет – це найкращі роки вашого життя. Тому насолоджуйтесь, але не гайте часу дарма».

Привітали присутніх зі сцени і перший проректор Наталя Іщенко та декан факультету економічних наук Олена Філімонова.

«День факультету з посвятою в економісти – це свято, коли ми приймаємо перший курс до дружньої родини факультету економічних наук. Вони майже завершують перший семестр навчання, ось-ось буде сесія. Тобто ці студенти вже ознайомились з життям факультету, взяли участь у кількох заходах і, власне, тепер ми можемо їх впевнено називати одними з родини фенівців», – розповідає Олена Філімонова.

День факультету з посвятою в економісти проходив у форматі святкових виступів, серед яких були сценки, танці, відеоролики тощо, та обміну досвіду між студентами.

Старшокурсники розповідали про життя студента, очікування і реальність, курйозні випадки під час навчання або складання сесії, а також давали дружні поради. А групи першого курсу представляли себе та показували свої таланти, аби присутні могли переконатися, що вони дійсно гідні бути членами родини факультету економічних наук.

Наприкінці студенти першого курсу урочисто виголосили клятву студента-економіста. Вітаємо з посвятою та бажаємо успіхів у навчанні!