У Могилянці відбувся захід «Право на державну службу»

16 травня в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся захід «Право на державну службу».

Інститут державного управління ЧНУ ім. Петра Могили разом з Національним агентством державного управління та Територіальним управлінням по АР Крим, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях виступили організаторами цього заходу.

«Наш захід – це робота із залучення молоді на державну службу. На сьогодні дуже гостро стоїть питання залучення кращих фахівців на роботу в органах державної влади та в органах місцевого самоврядування. По Миколаївській області не вистачає близько 700 кадрів державної служби. Така проблема виникла тому, що це дуже напружена праця. На мій погляд, ця робота сьогодні дуже низько оплачується, зважаючи на вимоги, які ставлять до державних службовців, а також ненормований робочий день, відсутність пенсійного забезпечення та соціального пакету тощо», – розповів директор Інституту державного управління Володимир Ємельянов.

На заході були присутні проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили, Володимир Беглиця, директор Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили, Володимир Ємельянов, випускники ІДУ ЧНУ ім. Петра Могили та магістранти Інституту. А також Ольга Кальченко, заступник начальника Територіального управління по АР Крим, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях, та Роман Возняк, начальник Головного територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

Як зазначила Ольга Кальченко, кількість вакантних місць на посади державних службовців у Миколаївській області за останній рік зменшилась із 1000 до 700, та все ж таки, ця проблема залишається невирішеною і подібні заходи є надзвичайно актуальними.