У ЧНУ імені Петра Могили відбувся тренінг від волонтерів Червоного Хреста міста Миколаєва


5 грудня в ЧНУ імені Петра Могили волонтерами Червоного Хреста міста Миколаєва було проведено базовий тренінг з надання першої домедичної допомоги для студентів-екологів.

Спочатку в інтерактивній формі присутніх ознайомили з базовими поняттями та принципами допомоги. Після чого ті мали змогу повторити та відпрацювати на практиці отримані знання та вміння. Всі охочі могли попрацювати з дорослими та дитячим манекенами для відпрацювання серцево-легеневої реанімації.

 «Ми намагаємось постійно вдосконалювати свої навички першої допомоги і ділитися цими навичками з тими, кому вони потрібні. Це наш 4 чи 5 тренінг в Могилянці, приходимо сюди вже близько 3 років і завжди цьому дуже раді», – розповідає командир загону швидкого реагування Червоного хреста Павло Бузник

Також розповідає, що зазвичай тренінги проводять на прохання закладів освіти, а також з власної ініціативи представників загону швидкого реагування Червоного Хреста з метою привернути у свої лави нових волонтерів. Для того аби стати волонтером, треба звернутись до Миколаївського обласного загону волонтерів швидкого реагування у соцмережах або прийти в обласне відділення, яке знаходиться за адресою проспект Центральний, 21.

«Після вашого звернення починається навчання, яке досить насичене: це і базові тренінги з першої допомоги, і розширені, і тренінги з надання першої психологічної допомоги, а також різноманітні тренінги з міжнародного гуманітарного права. Окрім цього у нас в програм іще багато всього такого, що дозоляє нам бути досить ефективними», – зазначає Павло Бузник

Базова підготовка триває біля 48 годин, але сама підготовка волонтера не закінчується ніколи: навчання триває стільки часу, скільки людина перебуває у рядах волонтерів.

Якщо у вас виникло бажання стати волонтером, то можна заповнити анкету для вступу у волонтери загону швидкого реагування Червоного Хреста м. Миколаїв за посиланням.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …