У Могилянці відбувся тренінг-інтенсив з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок для старшокласників

Минулого тижня, з 17 по 21 серпня, в ЧНУ імені Петра Могили відбувся тренінг-інтенсив з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок.

У ньому взяли участь шестеро учнів 8-11 класів шкіл міста Миколаєва. Протягом п’яти днів вони визначались зі своїми професійними здібностями та розвивали навички креативної генерації ідей у бізнесі.

Тренінг проходить в університеті вже вдруге. Перша група учасників проходила заняття в червні місяці.

За словами тренерів, доктора економічних наук Євчук Людмили Анатоліївни та психолога-профорієнтолога  Опанасенко Людмили Анатоліївни, заняття проходили досить жваво, цікаво та продуктивно. Ця група складалась з  чудових, відкритих, розумних учнів, працювати з якими – одне задоволення.

Подібний тренінг планують проводити регулярно. Детальна інформація про тренінг за посиланням.