У Могилянці відбувся тренінг “Фантастична подорож до Індії та Танзанії”


2 липня відбувся тренінг “Фантастична подорож до Індії та Танзанії” для учасників програми STOPDISCRIMI проекту “Миколаїв – місто рівності” ГО “Майстерня добра”. Представники різних етнічних групп (українці, роми, індуси, танзанійці), крім участі у цікавих психологічних вправах, організували музичний батл національних танців.

Разом учасники мріяли, ставили цілі на майбутнє, вчилися ефективній груповій взаємодії, пізнавали культуру інших країн та куштували національні страви, ломали етнічні та гендерні стереотипи, співали та спілкувалися. Результатами проекту стала дружня атмосфера, толерантна поведінка та багато щирих радісних емоцій, а також ідея створення мікс спікінгклубу з елементами тренінгу для студентів різних національностей з метою практики як англійської, так і української мов, який стартує вже у липні на базі Центру соціально-психологічної підтримки.

Тренінг проведено співробітниками Центру соціально-психологічної підтримки та волонтерами центру, студентами Медичного інституту та політичного факультету ЧНУ ім.П.Могили, представниками молодіжної огранізаії ромської молоді.

Дякуємо всім за підтримку та активну участь! Разом створюємо толерантне суспільство в нашому місті!

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …