У Могилянці відбувся профорієнтаційний фестиваль «Перспектива». Майстер-класи для старшокласників

30 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся профорієнтаційний фестиваль «Перспектива». Це інтерактивний профінформаційний захід, який сприяє формуванню базових компонентів готовності молоді до свідомого вибору професії, проєктуванню успішного професійного майбутнього.

Учасниками стали старшокласники та практичні психологи Миколаєва та Миколаївської області.

На відкритті заходу виступили з вітальними промовами директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Норд Г. Л. та керівник Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили Гайдаржи С. О. Також перед гостями виступили Опанасенко Л.А., викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили з презентацією «Секрети успішного професійного самовизначення», Божок Н. В., провідний фахівець відділу організації профорієнтації Миколаївського регіонального центру зайнятості з доповіддю «Вибір професії за допомогою тестування», Шерстюк Л. В., кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили з презентацією «7 кроків успішного вступу до ЗВО у 2020 році».

Для учнів старших класів  було підготовлено ряд таких майстер-класів та тренінгових занять:

• «Медіаграмотність: відповідальне споживання профінформації»

Соловйова А.С., кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук ЧНУ імені Петра Могили

Лушагіна Т.В., кандидат політичних наук, старший викладач кафедри політичних наук ЧНУ імені Петра Могили

• «У світі професій майбутнього»

Калашнікова Л.В., кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології ЧНУ імені Петра Могили

Локтіонова Д.А., кандидат політичних наук, старший викладач кафедри соціології ЧНУ імені Петра Могили

• «Імідж успішного студента»

Файчук О.Л., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили

Костєва Т.Б., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили

• «Корпорація бізнес-монстрів»

Філімонова О.Б., кандидат економічних наук, в.о. декана факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

Руденко Н.О., кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку та аудиту ЧНУ імені Петра Могили

Погромський В.О., кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ЧНУ імені Петра Могили

Мельничук Л.С., кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту ЧНУ імені Петра Могили

• «Як жити і думати екологічно свідомо»

Малюченко І.О.,  старший викладач кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили

• «Вплив емоцій на професійне самовизначення»

Гусак В.М., старший викладач кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили

• Варто спробувати? А чому б і ні!»

Половенко Л.С., викладач кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та патофізіології ЧНУ імені Петра Могили

Після майстер-класів на учасників чекало підбиття підсумків роботи, а також усім учасникам було вручено сертифікати.

Більше фото за посиланням.