У Могилянці відбувся круглий стіл з теми «Гібридні загрози напередодні виборів» під егідою ВГО «Комітет виборців України

5 червня 2019 року на базі Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили було проведено круглий стіл з теми «Гібридні загрози напередодні виборів» під егідою ВГО «Комітет виборців України». На заході обговорили виклики та загрози політичного, економічного та соціального становища на Півдні України.

У заході взяли участь представники фінансових установ Миколаївщини, громадські та політичні діячі міста, викладачі університетів, студентство та молодь.

Модератором круглого столу виступив к.і.н., доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ЧНУ ім. Петра Могили, експерт ВГО «Комітет виборців України» Віктор Погромський.