У Могилянці відбувся концерт на честь Дня медичного працівника

13 червня 2019 року Медичний інститут ЧНУ ім. Петра Могили відзначив професійне свято – День медичного працівника.

На честь свята в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов концерт, який влаштували студенти-медики. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування майбутніх представників медичного фаху. Присутніх привітали проректор з науково-педагогічної роботи, Микола Клименко, та директор медичного інституту, Геннадій Грищенко.

Студенти-медики підготували пісні та танці, невелику театральну виставу, а іноземні студенти Медичного інституту підготували власні номери. Також студентів та викладачів Медичного інституту нагороджували грамотами у таких номінаціях: за вагомий внесок у розвиток університету, багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значні особисті досягнення в навчальній, науково-дослідній діяльності, виховній роботі; за багаторічну плідну працю, активну участь у спортивних змаганнях та підтримку здорового способу життя; за участь в Ольвійському формумі-2019 тощо. А студентам-інозмецям під час урочистостей вручали нагороди за благодійну діяльність. Нагадаємо, що 5 червня студенти-медики з Індії завітали з подарунками до Миколаївського обласного будинку дитини Миколаївської обласної ради.

Цього року в Україні День медичного працівника відзначатимуть 16 червня.

Щиро вітаємо студентів та викладачів з Днем медичного працівника!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році