У Могилянці відбувся концерт на честь Дня медичного працівника


13 червня 2019 року Медичний інститут ЧНУ ім. Петра Могили відзначив професійне свято – День медичного працівника.

На честь свята в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшов концерт, який влаштували студенти-медики. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування майбутніх представників медичного фаху. Присутніх привітали проректор з науково-педагогічної роботи, Микола Клименко, та директор медичного інституту, Геннадій Грищенко.

Студенти-медики підготували пісні та танці, невелику театральну виставу, а іноземні студенти Медичного інституту підготували власні номери. Також студентів та викладачів Медичного інституту нагороджували грамотами у таких номінаціях: за вагомий внесок у розвиток університету, багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значні особисті досягнення в навчальній, науково-дослідній діяльності, виховній роботі; за багаторічну плідну працю, активну участь у спортивних змаганнях та підтримку здорового способу життя; за участь в Ольвійському формумі-2019 тощо. А студентам-інозмецям під час урочистостей вручали нагороди за благодійну діяльність. Нагадаємо, що 5 червня студенти-медики з Індії завітали з подарунками до Миколаївського обласного будинку дитини Миколаївської обласної ради.

Цього року в Україні День медичного працівника відзначатимуть 16 червня.

Щиро вітаємо студентів та викладачів з Днем медичного працівника!

 

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).