У Могилянці відбувся концерт класичної музики


19 березня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся концерт класичної музики.

Концерт пройшов у виконанні ансамблю скрипалів з музичного училища (художній керівник – Олена Воскобойнікова, концертмейстер – Світлана Антонова) та камерного оркестру (керівник – Володимир Зав’ялов, концертмейстер – Валентина Зав’ялова).

Програма концерту складалась із відомих творів Антоніо Вівальді, Кирила Стеценка, Мирослава Скорика, Бориса Лятошинського та ін..

«Такий захід в Могилянці проходить вперше.  Музиканти виконували такі твори, які впізнає кожен: музика з «Титаніка», з фільму «Доярка з Хацапетівки» та багато інших відомих широкому загалу творів. Ми плануємо до Дня музики влаштувати ще один концерт класичної музики, проте наступного разу виконуватиметься джазова музика та вокал», – зазначила один з організаторів концерту Валентина Полуніна.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …