У Могилянці відбувся концерт класичної музики


19 березня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся концерт класичної музики.

Концерт пройшов у виконанні ансамблю скрипалів з музичного училища (художній керівник – Олена Воскобойнікова, концертмейстер – Світлана Антонова) та камерного оркестру (керівник – Володимир Зав’ялов, концертмейстер – Валентина Зав’ялова).

Програма концерту складалась із відомих творів Антоніо Вівальді, Кирила Стеценка, Мирослава Скорика, Бориса Лятошинського та ін..

«Такий захід в Могилянці проходить вперше.  Музиканти виконували такі твори, які впізнає кожен: музика з «Титаніка», з фільму «Доярка з Хацапетівки» та багато інших відомих широкому загалу творів. Ми плануємо до Дня музики влаштувати ще один концерт класичної музики, проте наступного разу виконуватиметься джазова музика та вокал», – зазначила один з організаторів концерту Валентина Полуніна.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …