У Могилянці відбувся К-рор фестиваль


8 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся К-рор фестиваль.

K-pop (Koreanpop) –  музичний жанр, який охоплює безліч стилів поп-музики Південної Кореї, включаючи різні напрямки танцювальної музики, електропоп, хіп-хоп і сучасний ритм-енд-блюз.

Організаторами заходу виступив Інститут Седжонг у Миколаєві, який діє на базі Чорноморського національного університету ЧНУ ім. Петра Могили. Загалом Інститут Седжонг – це курси корейської мови та культури,  що діють по всьому світу з 2007 року за підтримки уряду Південної Кореї. Станом на минулий рік налічувалося 174 King Sejong інститутів в 57 країнах.

На заході виступили учні Інституту та фанати K-pop, які виконували пісенні та хореографічні номери. Усі учасники заходу отримали заохочувальні подарунки. Також для присутніх глядачів було проведено лотерею, переможці якої виграли футболки з принтом популярної корейської групи BTS.

Нагадаємо, що  на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили діє кілька центрів, де можна ознайомитись з культурою та мовою різних країн.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …