У Могилянці відбувся К-рор фестиваль

8 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся К-рор фестиваль.

K-pop (Koreanpop) –  музичний жанр, який охоплює безліч стилів поп-музики Південної Кореї, включаючи різні напрямки танцювальної музики, електропоп, хіп-хоп і сучасний ритм-енд-блюз.

Організаторами заходу виступив Інститут Седжонг у Миколаєві, який діє на базі Чорноморського національного університету ЧНУ ім. Петра Могили. Загалом Інститут Седжонг – це курси корейської мови та культури,  що діють по всьому світу з 2007 року за підтримки уряду Південної Кореї. Станом на минулий рік налічувалося 174 King Sejong інститутів в 57 країнах.

На заході виступили учні Інституту та фанати K-pop, які виконували пісенні та хореографічні номери. Усі учасники заходу отримали заохочувальні подарунки. Також для присутніх глядачів було проведено лотерею, переможці якої виграли футболки з принтом популярної корейської групи BTS.

Нагадаємо, що  на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили діє кілька центрів, де можна ознайомитись з культурою та мовою різних країн.