У Могилянці відбувся К-рор фестиваль


8 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся К-рор фестиваль.

K-pop (Koreanpop) –  музичний жанр, який охоплює безліч стилів поп-музики Південної Кореї, включаючи різні напрямки танцювальної музики, електропоп, хіп-хоп і сучасний ритм-енд-блюз.

Організаторами заходу виступив Інститут Седжонг у Миколаєві, який діє на базі Чорноморського національного університету ЧНУ ім. Петра Могили. Загалом Інститут Седжонг – це курси корейської мови та культури,  що діють по всьому світу з 2007 року за підтримки уряду Південної Кореї. Станом на минулий рік налічувалося 174 King Sejong інститутів в 57 країнах.

На заході виступили учні Інституту та фанати K-pop, які виконували пісенні та хореографічні номери. Усі учасники заходу отримали заохочувальні подарунки. Також для присутніх глядачів було проведено лотерею, переможці якої виграли футболки з принтом популярної корейської групи BTS.

Нагадаємо, що  на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили діє кілька центрів, де можна ознайомитись з культурою та мовою різних країн.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …