У Могилянці відбувся інформаційний захід на тему «Чому варто голосувати?»

Відбувся інформаційний захід на тему «Чому варто голосувати?»

26 березня 2019 року, напередодні виборів Президента України, в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили для студентів відбувся інформаційний захід «Чому варто голосувати?».

З вітальним словом виступив ректор університету Леонід Клименко, наголосивши на необхідності брати участь у голосуванні. До Могилянки запросили депутата Миколаївської міської ради Олену Кісельову, яка розповіла про часи становлення незалежності в Україні та наголосила на свідомості вибору. Депутат рекомендувала студентам уважно ознайомитись із кандидатами та бути впевненими у відданому голосі.

Також на захід був запрошений Олег Соколик, випускник ЧНУ ім. Петра Могили та колишній начальник управління з питань молодіжної політики Миколаївської міської ради, який зазначив, що молодь має йти на вибори, адже саме їхній голос може вирішити майбутнє України.

Варто зазначити, що слухачами заходу були не тільки студенти, а й викладачі Могилянки.