У Могилянці відбувся інформаційний захід на тему «Чому варто голосувати?»


Відбувся інформаційний захід на тему «Чому варто голосувати?»

26 березня 2019 року, напередодні виборів Президента України, в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили для студентів відбувся інформаційний захід «Чому варто голосувати?».

З вітальним словом виступив ректор університету Леонід Клименко, наголосивши на необхідності брати участь у голосуванні. До Могилянки запросили депутата Миколаївської міської ради Олену Кісельову, яка розповіла про часи становлення незалежності в Україні та наголосила на свідомості вибору. Депутат рекомендувала студентам уважно ознайомитись із кандидатами та бути впевненими у відданому голосі.

Також на захід був запрошений Олег Соколик, випускник ЧНУ ім. Петра Могили та колишній начальник управління з питань молодіжної політики Миколаївської міської ради, який зазначив, що молодь має йти на вибори, адже саме їхній голос може вирішити майбутнє України.

Варто зазначити, що слухачами заходу були не тільки студенти, а й викладачі Могилянки.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …