У Могилянці відбувся футбольний матч “Ми єдині як футбольна команда”

16 жовтня 2019 року на стадіоні зі штучним покриттям водноспортивної бази ЧНУ ім. Петра Могили відбувся футбольний матч «Ми єдині як футбольна команда». Захід проходить у рамках всесвітньої акції Тижня активних дій проти дискримінації #FootballPeople-2019. У матчі залучені місцеві студенти та студенти-іноземці, які навчаються в Медичному інституті ЧНУ ім. Петра Могили.

Захід проводиться за підтримки ГО «Майстерня добра», факультету фізичного виховання та спорту, центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню та медичного інституту.

«Наш матч відбувається  під гаслом «Ми єдині як футбольна команда», адже це захід-інтеграція студентів-іноземців до місцевого студентського середовища. Такий захід є профілактикою дискримінації, тому що усі студенти таким чином можуть познайомитися, знайти спільну мову, а також бути більш відкритими та щирими. Це один з багатьох заходів, що проводяться нашим університетом у цьому напрямі», – зазначає  психолог Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили Оксана Партенадзе.

Цього року ГО «Майстерня добра» реалізувала проєкт «Миколаїв – місто рівності», учасники якого разом зі студентами, які брали участь у проєкті ГО «Майстерня добра» «Speaking club», розробили проєкт проведення заходу до всесвітньої акції.  Також неабияку подяку у проведенні та організації  матчу висловили викладачу кафедри спортивних дисциплін Геннадію Курасі та викладачу кафедри олімпійського та професійного спорту Оксані Петренко.

Підтримати гравців завітали студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Медицина» та «Фізична культура і спорт». Після закінчення матчу усі учасники отримали грамоти.

Також у суботу 19 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться чергове засідання «Speaking club», який також присвячений темі футболу. Учасники будуть переглядати короткометражний фільм про футбол і дискримінацію та обговорювати його. На захід запрошуються усі охочі.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році