У Могилянці відбувся футбольний матч “Ми єдині як футбольна команда”


16 жовтня 2019 року на стадіоні зі штучним покриттям водноспортивної бази ЧНУ ім. Петра Могили відбувся футбольний матч «Ми єдині як футбольна команда». Захід проходить у рамках всесвітньої акції Тижня активних дій проти дискримінації #FootballPeople-2019. У матчі залучені місцеві студенти та студенти-іноземці, які навчаються в Медичному інституті ЧНУ ім. Петра Могили.

 Захід проводиться за підтримки ГО «Майстерня добра», факультету фізичного виховання та спорту, центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню та медичного інституту.

«Наш матч відбувається  під гаслом «Ми єдині як футбольна команда», адже це захід-інтеграція студентів-іноземців до місцевого студентського середовища. Такий захід є профілактикою дискримінації, тому що усі студенти таким чином можуть познайомитися, знайти спільну мову, а також бути більш відкритими та щирими. Це один з багатьох заходів, що проводяться нашим університетом у цьому напрямі», – зазначає  психолог Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили Оксана Партенадзе.

Цього року ГО «Майстерня добра» реалізувала проєкт «Миколаїв – місто рівності», учасники якого разом зі студентами, які брали участь у проєкті ГО «Майстерня добра» «Speaking club», розробили проєкт проведення заходу до всесвітньої акції.  Також неабияку подяку у проведенні та організації  матчу висловили викладачу кафедри спортивних дисциплін Геннадію Курасі та викладачу кафедри олімпійського та професійного спорту Оксані Петренко.

Підтримати гравців завітали студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Медицина» та «Фізична культура і спорт». Після закінчення матчу усі учасники отримали грамоти.

Також у суботу 19 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться чергове засідання «Speaking club», який також присвячений темі футболу. Учасники будуть переглядати короткометражний фільм про футбол і дискримінацію та обговорювати його. На захід запрошуються усі охочі.

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …