У Могилянці відбувся футбольний матч “Ми єдині як футбольна команда”


16 жовтня 2019 року на стадіоні зі штучним покриттям водноспортивної бази ЧНУ ім. Петра Могили відбувся футбольний матч «Ми єдині як футбольна команда». Захід проходить у рамках всесвітньої акції Тижня активних дій проти дискримінації #FootballPeople-2019. У матчі залучені місцеві студенти та студенти-іноземці, які навчаються в Медичному інституті ЧНУ ім. Петра Могили.

 Захід проводиться за підтримки ГО «Майстерня добра», факультету фізичного виховання та спорту, центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню та медичного інституту.

«Наш матч відбувається  під гаслом «Ми єдині як футбольна команда», адже це захід-інтеграція студентів-іноземців до місцевого студентського середовища. Такий захід є профілактикою дискримінації, тому що усі студенти таким чином можуть познайомитися, знайти спільну мову, а також бути більш відкритими та щирими. Це один з багатьох заходів, що проводяться нашим університетом у цьому напрямі», – зазначає  психолог Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили Оксана Партенадзе.

Цього року ГО «Майстерня добра» реалізувала проєкт «Миколаїв – місто рівності», учасники якого разом зі студентами, які брали участь у проєкті ГО «Майстерня добра» «Speaking club», розробили проєкт проведення заходу до всесвітньої акції.  Також неабияку подяку у проведенні та організації  матчу висловили викладачу кафедри спортивних дисциплін Геннадію Курасі та викладачу кафедри олімпійського та професійного спорту Оксані Петренко.

Підтримати гравців завітали студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Медицина» та «Фізична культура і спорт». Після закінчення матчу усі учасники отримали грамоти.

Також у суботу 19 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться чергове засідання «Speaking club», який також присвячений темі футболу. Учасники будуть переглядати короткометражний фільм про футбол і дискримінацію та обговорювати його. На захід запрошуються усі охочі.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …