У Могилянці відбулось відкриття виставки Ольги Артим

У черговий раз Мистецька галерея ЧНУ ім. Петра Могили відкриває свої двері для нової експозиції талановитої художниці.

22 жовтня відбулось відкриття виставки Ольги Артим – живописеці, членкині Національної Спілки художників України. Ольга Артим працює у техніці олійного живопису. Особливої майстерності авторка досягла у натюрмортах та портретах, які й було представлено в Могилянській галереї.

Відкрила виставку вітальним словом перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Наталя Іщенко. Також слово взяли чоловік та дочка живописеці, які теж працюють у сфері художнього мистецтва. До привітань приєдналось чимало гостей, серед яких Юрій Любаров, Таміла Бугаєнко та інші.

Більшість представлених робіт художниці – це натюрморти. Ольга Артим розповідає, що черпає натхнення для написання таких робіт на власній сімейній дачі, де багато різних рослин, які потім переходять на полотна. Мисткиня додає, що завжди намагається вдосконалювати свою техніку. Також на виставці у двох вітринах пані Ольга представила портрети жінок, скомпоновані з фрагментів 60 прикрас – виробів зони декольте, які гармонійно поєднуються один з одним. За словами авторки, така ідея виникла випадково, коли її різнокольорові прикраси силуетно впали на чорну футболку. Художниця та її чоловік одразу побачили обриси жіночого обличчя. А далі авторка почала викладати цілі композиції.

Роботи Ольги Артим знаходяться в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В. В. Верещагіна, а також в приватних колекціях як в Україні, так і за кордоном.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році