У Могилянці відбулось відкриття виставки Анатолія та Галини Кравченків


18 вересня 2019 року в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулось відкриття виставки «Спокусливі барви акварелі» одеського аквареліста Анатолія Кравченка та його дружини Галини Кравченко.

Сім’я Кравченків – це Заслужені художники України, лауреати міжнародного конкурсу «Платиновий Дюк». Зазвичай подружжя проводить свої виставки разом: Галина показує натюрморти, а Анатолій демонструє пейзажі.

«Ми проводимо виставки разом, адже це має певне кольорове концептуальне наповнення. Якщо показувати суто мої роботи, то це будуть, здебільшого, сірі монотонні пейзажі. А роботи Галини емоційно заряджені. Поєднання кольору та монохромності складає позитивне враження на поціновувачів», – пояснив Анатолій Кравченко.

На відкриття виставки завітав Олександр Ус, голова творчого об’єднання «Спокуса», який виступив організатором виставки художників Кравченків у Могилянці, а також викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …