У Могилянці відбулось відкриття виставки Анатолія та Галини Кравченків


18 вересня 2019 року в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили відбулось відкриття виставки «Спокусливі барви акварелі» одеського аквареліста Анатолія Кравченка та його дружини Галини Кравченко.

Сім’я Кравченків – це Заслужені художники України, лауреати міжнародного конкурсу «Платиновий Дюк». Зазвичай подружжя проводить свої виставки разом: Галина показує натюрморти, а Анатолій демонструє пейзажі.

«Ми проводимо виставки разом, адже це має певне кольорове концептуальне наповнення. Якщо показувати суто мої роботи, то це будуть, здебільшого, сірі монотонні пейзажі. А роботи Галини емоційно заряджені. Поєднання кольору та монохромності складає позитивне враження на поціновувачів», – пояснив Анатолій Кравченко.

На відкриття виставки завітав Олександр Ус, голова творчого об’єднання «Спокуса», який виступив організатором виставки художників Кравченків у Могилянці, а також викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

 

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …