У Могилянці відбулось відкриття навчальної операційної

24 червня 2019 року на базі кафедри анатомії, гістології, клінічної анатомії й оперативної хірургії та патоморфології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили відбулось відкриття навчальної операційної кімнати. Відкриття операційної зініціював колектив кафедри за підтримки ректорату Могилянки.

«Медицина без обладнання існує лише певний час, але є певні предмети, які передбачають виконання оперативних заходів лікування. Саме тому студенти нашої кафедри вивчають предмет «Клінічні методи оперативної хірургії», що дає можливість відійти від теорії до практики. Ми створити всі умови для майбутніх лікарів, аби вони набули необхідних компетенцій та хірургічних навичок», – пояснив важливість відкриття операційної завідувач кафедри анатомії, гістології, клінічної анатомії й оперативної хірургії та патоморфології Валерій Черно.

В операційній представлено реальне хірургічне обладнання: операційний стіл, наркозний апарат зі штучною вентиляцією легенів, лампи безтіньові, апарат для кардіомоніторингу та інше.

В операційній планують проводити навчальні заняття для студентів, а також там працюватимуть аспіранти над клінічними чи експериментальними дослідженнями.

На відкриття завітав ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, а також всі члени ректорату.