У Могилянці відбулась відкрита лекція журналістки Марічки Паплаускайте

18 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась відкрита лекція Марічки Паплаускайте – співзасновниці The Ukrainians та головної редакторки Reporters. Марічка також є викладачкою Школи журналістики УКУ у Львові та авторкою збірки репортажів Бог дивовижних людей та інших грішників — Миколаїв. Двічі лауреатка відкритого конкурсу для журналістів «Text». Фіналістка Конкурсу професійної журналістики «Честь професії-2019» у номінації «Найкращий репортаж».

Такі заходи проходять по всій Україні у рамках #ReportersTalks, під час яких гості мають змогу вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. У Могилянці захід проходить за сприяння кафедри журналістики інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Під час відкритої лекції Марічка Паплаускайте розповіла про те, що таке літературний репортаж і чому регіональним журналістам не варто його боятися. Також журналістка поділилася власним досвідом пошуку цікавих персонажів і написання історій про них.