У Могилянці відбулась серія інформаційно-просвітницьких заходів від Представництва ЄС


На базі ЧНУ ім. Петра Могили уже п’ятий рік поспіль працює Інформаційний центр Європейського Союзу, який було відкрито у вересні 2014 року за участі Посла Яна Томбінського, прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давіда Стуліка та Ірини Стаднійчук.

Інформаційні центри ЄС є одним з основних і надійних джерел відомостей про Європейський Союз, адже всю інформацію вони отримують від офіційних установ:  Європейської Комісії, Європейської Ради, Євростату, Комітету з соціальної політики, Комітету регіонів, Європейського Інвестиційного Банку тощо.

Саме тому, 24-25 липня 2019 року на базі ЧНУ ім. Петра Могили делегація Представництва Європейського Союзу в Україні провела низку інформаційних заходів.

24 липня у приміщенні Вченої Ради відбулася  ДИСКУСІЯ-ТРЕНІНГ «EUROPEAN PROJECTS LAB for NGOs».

Учасники заходу презентували власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС та ділилися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримали експертну оцінку представлених проектних ініціатив. У рамках заходу було проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». З цього тренінгу учасники заходу в режимі реверсивного мозкового штурму дізналися, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренером заходу був Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe з м.Харків.

 

25 липня у приміщенні Вченої Ради для учнів місцевих коледжів, відбулася гра  «EUROSESSION» на тему Європейського Союзу.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої розважальним способом підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їхніх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того,  під час гри її учасники  мали  змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Такі заходи – чудова нагода покращити рівень знань молоді про ЄС, заохотити до навчання закордоном, а також поширити європейські цінності в Україні.

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …

листопада
11
ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

Відкриття XXIІ Всеукраїнської  щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти» присвяченої  Всесвітньому тижню науки відбудеться  11 листопада 2019 року о 14.00  у приміщенні вченої ради. Запрошуються директори інститутів, …

Вболівай за своїх на Спартакіаді серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочались змагання серед студентів університету.  У них беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки. Це щорічна Спартакіада, в якій представлено різні види спорту: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, кросфіт та плавання. …