У Могилянці відбулась серія інформаційно-просвітницьких заходів від Представництва ЄС


На базі ЧНУ ім. Петра Могили уже п’ятий рік поспіль працює Інформаційний центр Європейського Союзу, який було відкрито у вересні 2014 року за участі Посла Яна Томбінського, прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давіда Стуліка та Ірини Стаднійчук.

Інформаційні центри ЄС є одним з основних і надійних джерел відомостей про Європейський Союз, адже всю інформацію вони отримують від офіційних установ:  Європейської Комісії, Європейської Ради, Євростату, Комітету з соціальної політики, Комітету регіонів, Європейського Інвестиційного Банку тощо.

Саме тому, 24-25 липня 2019 року на базі ЧНУ ім. Петра Могили делегація Представництва Європейського Союзу в Україні провела низку інформаційних заходів.

24 липня у приміщенні Вченої Ради відбулася  ДИСКУСІЯ-ТРЕНІНГ «EUROPEAN PROJECTS LAB for NGOs».

Учасники заходу презентували власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС та ділилися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримали експертну оцінку представлених проектних ініціатив. У рамках заходу було проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». З цього тренінгу учасники заходу в режимі реверсивного мозкового штурму дізналися, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренером заходу був Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe з м.Харків.

 

25 липня у приміщенні Вченої Ради для учнів місцевих коледжів, відбулася гра  «EUROSESSION» на тему Європейського Союзу.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої розважальним способом підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їхніх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того,  під час гри її учасники  мали  змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Такі заходи – чудова нагода покращити рівень знань молоді про ЄС, заохотити до навчання закордоном, а також поширити європейські цінності в Україні.

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


січня
29
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
23
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00  

січня
31
Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).