У Могилянці відбулась презентація міжнародних робочих програм у Німеччині

26 вересня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація міжнародних робочих програм у Німеччині від компанії Inter Agro Image.

Компанія Inter Agro Image співпрацює з ЧНУ ім. Петра Могили вже близько 5 років і надає можливість українським студентам отримати практичний досвід за кордоном, розвинути власні здібності, а також ознайомитися з культурою інших країн. Нині компанія має 13 років досвіду роботи в сфері організації практичних стажувань за кордоном для студентів та випускників в сільському господарстві і суміжних галузях.

Олег Гурсковський, директор компанії Inter Agro Image, надав студентам Могилянки інформацію про 2 робочі програми для студентів.

Перша програма для тих, хто володіє німецькою мовою. Практика стосується сфери обслуговування.

Умови програми:

• період літньої практики 2-3 місяці;
  • оплата праці в середньому від 1200 євро/міс і більше;
  • тривалість робочого тижня – від 35 годин;
  • надається проживання.

Вимоги до кандидатів:

• студенти 1,2,3 курсів, будь-якої форми навчання, та магістри 1-го курсу;
  • вік: від 18 до 35 років;
  • володіння німецькою мовою – рівень від А2.

Друга програма, яку представив Олег Гурковський, для тих, хто не володіє німецькою, – сільськогосподарська практика.

Умови програми:

• період літньої практики 2-3 місяці;
  • оплата праці в середньому від 1500 евро/міс і більше;
  • тривалість робочого тижня – від 45 годин;
  • надається проживання;
  • забезпечення харчуванням.

Вимоги до кандидатів:

• студенти 1,2,3 курсів будь-якої форми навчання та магістри 1-го курсу;
  • вік: від 18 до 35 років;
  • без знання іноземної мови.

Детальніше з програмами можна ознайомитись на офіційному сайті компанії Inter Agro Image.