У Могилянці відбулась посвята у студенти Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили

15 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась посвята у першокурсники студентів Медичного інституту. З вітальним словом виступила перша проректорка університету Наталія Іщенко.

Проректор з науково-педагогічної роботи Микола Клименко побажав майбутнім лікарям: «Любіть медицину, любіть життя, любіть та лікуйте людей. І головне – будьте здорові!».

До привітань приєднався і директор Медичного інституту Геннадій Грищенко та заступниця директора Медичного інституту Ольга Яремчук. Вони звернули увагу на емблему інституту та наголосили на важливості кожної складової для підтримання здоров’я: екологія, психологія та фармакологія.

Студенти-медики подбали про цікаву й видовищну концертну програму: чуттєві пісні, яскраві вокально-хореографічні постановки та запальні сценки з відео-візитівками.