У Могилянці відбулась посвята у студенти Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили


15 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась посвята у першокурсники студентів Медичного інституту. З вітальним словом виступила перша проректорка університету Наталія Іщенко.

Проректор з науково-педагогічної роботи Микола Клименко побажав майбутнім лікарям: «Любіть медицину, любіть життя, любіть та лікуйте людей. І головне – будьте здорові!».

До привітань приєднався і директор Медичного інституту Геннадій Грищенко та заступниця директора Медичного інституту Ольга Яремчук. Вони звернули увагу на емблему інституту та наголосили на важливості кожної складової для підтримання здоров’я: екологія, психологія та фармакологія.

Студенти-медики подбали про цікаву й видовищну концертну програму: чуттєві пісні, яскраві вокально-хореографічні постановки та запальні сценки з відео-візитівками.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …