У Могилянці відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми протидії дискримінації в українському суспільстві»

19 квітня 2019 року  на базі ЧНУ імені Петра Могили з ініціативи ГО «Майстерня добра» та за підтримки Посольства Королівства Нідерланди та Сімейного психологічного центру «Клуб непослушных детей» відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми протидії дискримінації в українському суспільстві». Конференція проводиться в рамках реалізації соціального проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності».

До участі запрошуються правозахисники та правозахисні організації, психологи, соціальні працівники, викладачі, науковці, представники бізнесу, державні та громадські діячі, представники міжнародних організацій, соціологи, аспіранти, студенти, активісти.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Дотримання прав людини та принципу недискримінації: стан та перспективи.
  2. Проблеми дискримінації та булінгу в освітньому просторі.

2.1. Впровадження інклюзії: труднощі та перспективи.

2.2. Проблеми булінгу: причини виникнення та шляхи подолання.

2.3. Проблеми насилля: причини виникнення та шляхи його подолання.

1. Психологічні фактори, що підтримують дискримінацію та насилля в суспільстві.
  2. Інноваційні психологічні та освітні технології запобігання та протидії дискримінації.

4.1. Виховання та розвиток толерантного суспільства.

4.2. Психологічна та інформаційна допомога постраждалим від дискримінації.

4.3. Проектування форм протидії дискримінації у громадах.

1. Активність громади та громадських організацій як засіб протидії дискримінації та захисту прав людини.
  2. Юридична діяльність по зміцненню права на недискримінацію.

Для участі в конференції та проведенні майстер-класу необхідно заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням.

Більше детальної інформації на офіційному сайті.