У Могилянці відбудеться семінар для жінок «Все про тебе»


Семінар «Все про тебе» направлений на розкриття тем жіночого здоров’я. Авторкою майстер-класу є кандидат медичних наук, гінеколог-ендокринолог Наталя Сіліна. Більше інформації про авторку майстер класу можна знайти за посиланням.

Під час семінару ви дізнаєтесь про:

– жіночу сексуальну анатомію;

– жіночі гормони. Як гормони формують настрій, керують бажанням поїсти вночі. Про погані та хороші естрогени, про гормони стресу. Чому зростає кількість захворювань жіночої репродуктивної системи;

– про передменструальний синдром;

– про депресію у жінок, ознаки, основні шляхи вирішення проблеми. куди бігти і до кого звертатися;

– про сексуальне здоров’я (практичні рекомендації по його збереженню);

– лібідо та причини його зниження; практичні поради щодо сексуального здоров’я);

– сучасні методи запобігання вагітності (доведено, що жінці яка не впевнена, що захищена від небажаної вагітності, складніше розслабитися під час сексу та досягти оргазму).

Кожна з учасниць отримує корисні подарунки від партнерів Dr.Silina Школа жіночого здоров’я та зможе прийняти участь в розіграші наборів французької професійної косметики для волосся Kérastase.

Крім цього така зустріч – це можливість познайомитися з іншими цікавими жінками-учасницями, поставити анонімно питання, що давно хвилюють вас, та, отримати новий досвід для поліпшення якості свого життя.

Для студентів та викладачів ЧНУ ім. Петра Могили участь в семінарі покривається університетом. Реєстрація обов’язкова. Організаційний внесок – 350 гривень.

Реєстрація за посиланням.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету