У Могилянці відбудеться семінар для жінок «Все про тебе»


Семінар «Все про тебе» направлений на розкриття тем жіночого здоров’я. Авторкою майстер-класу є кандидат медичних наук, гінеколог-ендокринолог Наталя Сіліна. Більше інформації про авторку майстер класу можна знайти за посиланням.

Під час семінару ви дізнаєтесь про:

– жіночу сексуальну анатомію;

– жіночі гормони. Як гормони формують настрій, керують бажанням поїсти вночі. Про погані та хороші естрогени, про гормони стресу. Чому зростає кількість захворювань жіночої репродуктивної системи;

– про передменструальний синдром;

– про депресію у жінок, ознаки, основні шляхи вирішення проблеми. куди бігти і до кого звертатися;

– про сексуальне здоров’я (практичні рекомендації по його збереженню);

– лібідо та причини його зниження; практичні поради щодо сексуального здоров’я);

– сучасні методи запобігання вагітності (доведено, що жінці яка не впевнена, що захищена від небажаної вагітності, складніше розслабитися під час сексу та досягти оргазму).

Кожна з учасниць отримує корисні подарунки від партнерів Dr.Silina Школа жіночого здоров’я та зможе прийняти участь в розіграші наборів французької професійної косметики для волосся Kérastase.

Крім цього така зустріч – це можливість познайомитися з іншими цікавими жінками-учасницями, поставити анонімно питання, що давно хвилюють вас, та, отримати новий досвід для поліпшення якості свого життя.

Для студентів та викладачів ЧНУ ім. Петра Могили участь в семінарі покривається університетом. Реєстрація обов’язкова. Організаційний внесок – 350 гривень.

Реєстрація за посиланням.

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут