У Могилянці відбудеться семінар для жінок «Все про тебе»

Семінар «Все про тебе» направлений на розкриття тем жіночого здоров’я. Авторкою майстер-класу є кандидат медичних наук, гінеколог-ендокринолог Наталя Сіліна. Більше інформації про авторку майстер класу можна знайти за посиланням.

Під час семінару ви дізнаєтесь про:

– жіночу сексуальну анатомію;

– жіночі гормони. Як гормони формують настрій, керують бажанням поїсти вночі. Про погані та хороші естрогени, про гормони стресу. Чому зростає кількість захворювань жіночої репродуктивної системи;

– про передменструальний синдром;

– про депресію у жінок, ознаки, основні шляхи вирішення проблеми. куди бігти і до кого звертатися;

– про сексуальне здоров’я (практичні рекомендації по його збереженню);

– лібідо та причини його зниження; практичні поради щодо сексуального здоров’я);

– сучасні методи запобігання вагітності (доведено, що жінці яка не впевнена, що захищена від небажаної вагітності, складніше розслабитися під час сексу та досягти оргазму).

Кожна з учасниць отримує корисні подарунки від партнерів Dr.Silina Школа жіночого здоров’я та зможе прийняти участь в розіграші наборів французької професійної косметики для волосся Kérastase.

Крім цього така зустріч – це можливість познайомитися з іншими цікавими жінками-учасницями, поставити анонімно питання, що давно хвилюють вас, та, отримати новий досвід для поліпшення якості свого життя.

Для студентів та викладачів ЧНУ ім. Петра Могили участь в семінарі покривається університетом. Реєстрація обов’язкова. Організаційний внесок – 350 гривень.

Реєстрація за посиланням.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики