У Могилянці триває робота літньої школи програмування «IT-Summer 2019»


Сьогодні, 8 серпня, відбулось чергове заняття  літньої школи програмування «IT-Summer 2019», робота якої триває вже понад місяць.

Таку школу в ЧНУ ім. Петра Могили проводять другий рік поспіль. Цього разу слухачами стали студенти комп’ютерного факультету ЧНУ ім. Петра Могили. Навчання у школі проходить очно та дистанційно та орієнтовно триватиме до 31 серпня.  Студенти розповідають, що така школа – це чудова можливість провести час влітку з користю.

«Я системний адміністратор, вивчав нову для мене мову Java. Під час навчання у літній школі опанував моніторинг сервера та основи Java. Найбільше в «IT-Summer 2019» мені подобається робота в групі та сам викладач», – розповідає Артем Кім, студент 208 групи.

 

«Я зараз працюю над тим, щоб зробити додаток для викладачів, аби вони в напівавтоматичному режимі створювали розклад, і поки все виходить добре. За цей місяць у школі я навчився роботі в команді, використовувати систему контролю версії та багато чого іншого. В цілому школу оцінюю добре, але шкода, звісно, що не кожного дня заняття», – ділиться враженнями Антон Жлуктурьов, студент 209 групи.

Навчає студентів старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили Юрій Нездолій, який зазначає, що IT-сфера передбачає постійне навчання. Для нього така робота зі студентами – це певна підготовка до викладання своїх дисциплін. Адже досвід отриманий у роботі зі студентами, потім можна перенести на  навчальний процес.

 «Десь наприкінці  серпня ми зможемо запропонувати університету прототипи сервісів. Один  пов’язаний з допомогою навчально-методичному  відділу у складанні розкладу і, відповідно, розробляємо сервіси, пов’язані з розкладом: прототипи мобільних додатків, які б дозволяли  студентам та викладачам вирішувати питання щодо розкладу і діяльності навчання. Я не планую зупинятися після 31 серпня і вважаю, що ми повинні працювати далі. Але це, звісно, залежить від студентів, які займаються у школі, та їхньої можливості поєднувати навчальний процес з роботою школи», – розповідає Юрій Нездолій.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …