У Могилянці стартувала Школа юних бізнесменів!


3 червня в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала Школа юних бізнесменів. Проект реалізується Чорноморським національним університетом імені Петра Могили вже кілька років поспіль. Школа орієнтована на ознайомлення учнів віком від 8 до 16 років  з основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу. Навчання проходить у молодшій  (8-11 років) та старшій (12-16 років) групах.

У перший день учні генерували ідеї щодо створення бізнесу, презентували проекти, грали в квести та вивчали ділові комунікації. За новинами школи можна слідкувати на офіційній сторінці «Школа юных бизнесменов» у Фейсбук.

Цього разу школа триватиме з 3 по 14 червня. Також ще є можливість долучитися до навчання в Школі протягом цього періоду або взяти участь в окремих квестах.
Більш детальна інформація щодо тематики квестів та реєстрації.  

Усі заняття в Школі юних бізнесменів проходять в ігровій формі, а саме навчання базується на актуальних практичних завданнях та проводиться кваліфікованими викладачами Могилянки. Такі заняття допомагають  розкрити потенціал учня та розвивають уміння втілювати власні бізнес-ідеї.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут