У Могилянці стартувала Школа юних бізнесменів!

3 червня в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала Школа юних бізнесменів. Проект реалізується Чорноморським національним університетом імені Петра Могили вже кілька років поспіль. Школа орієнтована на ознайомлення учнів віком від 8 до 16 років  з основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу. Навчання проходить у молодшій  (8-11 років) та старшій (12-16 років) групах.

У перший день учні генерували ідеї щодо створення бізнесу, презентували проекти, грали в квести та вивчали ділові комунікації. За новинами школи можна слідкувати на офіційній сторінці «Школа юных бизнесменов» у Фейсбук.

Цього разу школа триватиме з 3 по 14 червня. Також ще є можливість долучитися до навчання в Школі протягом цього періоду або взяти участь в окремих квестах.
Більш детальна інформація щодо тематики квестів та реєстрації.

Усі заняття в Школі юних бізнесменів проходять в ігровій формі, а саме навчання базується на актуальних практичних завданнях та проводиться кваліфікованими викладачами Могилянки. Такі заняття допомагають  розкрити потенціал учня та розвивають уміння втілювати власні бізнес-ідеї.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році