У «Могилянці» стартувала Школа прес-секретаря

У четвер, 26 квітня, у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили почала свою роботу Школа прес-секретаря.

У ході реформи децентралізації в Україні, досить актуальним є питання налагодження ефективної комунікації між владою та громадами. Населення має бути максимально інформованим щодо основних досягнень органів влади та головних викликів, із якими доводиться працювати посадовцям. Саме тому у миколаївській «Могилянці» розробили спеціальний 100-годинний курс для прес-секретарів.

На перше заняття до учасників Школи завітав заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір, який за фахом, зокрема, займається саме питанням децентралізації. До усіх присутніх він звернувся з вітальним словом та підкреслив, що робота прес-секретаря – це велика місія налагодження довіри та підтримки між владою та громадянами.

Сьогодні у державі відбувається багато процесів, які звичайні люди просто не розуміють. На вас лежить важка функція – роз’яснення усіх цих процесів громаді. Спектр вашої роботи дуже широкий. У багатьох є думка, що прес-секретар – це людина, яка просто виходить перед журналістами та зачитує готовий текст. Насправді ж, це не так. Прес-секретар – це обличчя громади”, – заявив віце-губернатор.

Участь у Школі прес-секретаря беруть представники з різних районів та об’єднаних територіальних громад Миколаївської області. У ході навчання всі вони отримають корисну інформацію щодо роботи з громадськістю та пресою. Також планується створення окремої Інтернет-платформи, де прес-секретарі регіональних органів влади будуть публікувати всю актуальну інформацію про події та заходи в районах та ОТГ.

Лекції проводять відомі журналісти та експерти – Ярослав Індиков, Олена Бережна, Василь Цимбал, Тетяна Жаренова та Олександр Пронкевич. Заняття будуть проходити 2-3 рази на тиждень до 25 червня, з можливістю дистанційного навчання. Наприкінці курсів усі учасники отримають свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації від ЧНУ ім. Петра Могили.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”