У Могилянці розпочала роботу Міжнародна Літня школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України»


13 червня в ЧНУ ім. Петра Могили розпочалась робота Міжнародної Літньої Школи «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України» у рамках проекту програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне. Школа триватиме 3 дні, після завершення якої кожен учасник отримає сертифікат.

Із вітальними словами до слухачів Школи звернулися: Володимир Беглиця, проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили, Геннадій Грищенко, декан Медичного інституту, Петро Крайник, менеджер напряму Жана Моне Національного Еразмус+ Офісу в Україні, м. Київ, який був на скап-зв’язку, Дмитро Мац,заступник начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, та Олена Мітрясова, координатора проекту WatSec, професора кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили.

Впродовж 3 днів триватимуть виступи спікерів з України, а також закордонних колег. Так, із циклом лекцій про безпеку водних ресурсів виступатиме Чед Стеддона,професор Університету Західної Англії (м. Брістоль, Велика Британія), голова Міжнародної організації з безпеки водних ресурсів. А також із доповідями виступатимуть Ірина Сікорська, голова правління Української Асоціації Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти, м. Київ; Сергій Письменний, начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області; Ганна Хлопусь, в.о. начальника відділу водних об’єктів, викисання водних ресурсів та моніторингу Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області.; Владислав Артамонов, директор НПП «Бузький Гард»;Олег Деркач, в.о. директора РЛП «Тилігульський», Заслужений природоохоронець України; Василь Чаус, начальник наукового відділу НПП «Білобережжя Святослава»; Сергій Куценко, в.о. директора РЛП «Приінгульський»; Сергій Куценко, в.о. директора РЛП «Приінгульський»; Денис Молчанов, головний інженер ПП «Мембранні технології»; Ірина Плошник, інженер з охорони навколишнього середовища ТОВ СП «НІБУЛОН»; Геннадій Грищенко, директор медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили; Олена Мітрясова, координатор проекту WatSec, професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили; Євген Безсонов, учасник проекту WatSec, старший викладач кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили.

Серед цільової аудиторії заходу – студенти-екологи ЧНУ ім. Петра Могили, аспіранти та викладачі кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, представники громадських організацій Миколаєва, що займаються питаннями екології, та інші.

У рамках Школи відбуватиметься виставка книг, яку організував Центр екологічної інформації та культури. Центром було зібрано книги з бібліотек Миколаєва, присвячені питанням охорони водних ресурсів, які будуть представлені в читальному залі Могилянки впродовж діяльності Школи, а також у виставці наявні книги з фонду Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили з цієї тематики.

Зазначимо, що діє філателістична виставка з проблематики водних ресурсів, організована Дмитром Мацом,заступником начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, який надав для виставки марки з приватної колекції.

«Мета школи – представлення кращих європейських практик з питань водної безпеки, дослідження сучасного досвіду України та Європи в цій галузі, а також популяризація екологічних знань, що, у свою чергу, сприятиме професійному зростанню слухачів Школи», – зазначила професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, Олена Мітрясова.

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …