У Могилянці розпочала діяльність Школа евристичного філолога

18 червня в ЧНУ ім. Петра Могили стартувала Школа евристичного філолога, яка діє при Інституті філології.

ШЕФ засновано Центром українських студій ЧНУ ім. Петра Могили під керівництвом професора, завідувача кафедри української філології, теорії та історії літератури Тетяни Шестопалової.

«Школа діє для школярів старших класів. Учні зможуть пройти курс навчання, у результаті якого отримають сертифікати про проходження. Ми маємо на меті познайомити дітей, у першу чергу, з українською культурою, а також з польською та болгарською. Упродовж школи ми також вивчатимемо питання побуту і мови України, Болгарії, Польщі. Так, у рамках вивчення питань ми відвідаємо Недільну болгарську школу при товаристві ім. І. Вазова, будемо виготовляти болгарські мартиниці, проведемо майстер-клас «Польські скоромовки й фразеологізми» тощо», – пояснила доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Руссова.

Сьогодні, 18 червня, учням провели ознайомчу екскурсію Могилянкою: показали музейну кімнату, телестудії медіацентру, читальну залу.

Також у рамках дії школи планують провести екскурсію Т. Губської «Миколаїв літературний», майстер-клас «Втілення і перевтілення Купальського обряду в нашій сучасності», інтерактивну екскурсію-подорож «Миколаї – місто корабелів» та ще багато чого цікавого.