У Могилянці провели навчання персоналу та посадових осіб з питань радіаційної безпеки та радіаційного контролю

На базі Науково-дослідного інституту ядерної та техногенно-екологічної безпеки та Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили вперше проведено навчання персоналу та посадових осіб з питань радіаційної безпеки та радіаційного контролю при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії.

У результаті  50-годинної теоретично-практичної програми навчання слухачами курсу успішно складено іспит та отримані Свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зв’язку!

Відтепер навчання та щорічна атестація з питань радіаційної безпеки, захисту і радіаційного контролю персоналу, діяльність якого пов’язана з використанням джерел іонізуючого випромінювання в медицині, промисловості, наукових дослідженнях стали доступнішими для фахівців Миколаївської області.