У Могилянці пройшов тренінг з надання першої домедичної допомоги


Цієї суботи, 16 березня, студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили відвідали тренінг з надання першої домедичної допомоги.

Тренінг проводили волонтери Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста, Павло Бузник та Микола Кириченко.

Учасники мали змогу набути життєвоважливі знання та навички надання допомоги в невідкладних випадках: знання принципів надання першої допомоги, навички проведення серцево-легеневої реанімації та ін.

 «Це був неймовірно крутий і насичений тренінг! Завжди приємно бачити мотивацію та зацікавленість слухачів. Сподіваємось побачити студентів та викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили  на інших тренінгах Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста», – зазначає на своїй сторінці Фейсбук волонтер Павло Бузник.

Тренінг було організовано з ініціативи та за підтримки кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили в рамках діяльності #SocialWorkPracticeClub.

У свою чергу викладачі та студенти Могилянки висловлюють подяку волонтерам за цікавий тренінг та ґрунтовні знання!

Події та оголошення


серпня
24
Запрошуємо взяти участь у Марші вишиванок до Дня Незалежності України

24 серпня 2019 року з нагоди 28-ї річниці Незалежності України в Миколаєві відбудеться Марш вишиванок за участі міських громадських організацій. У програмі заходу: покладання квітів до пам’ятника Небесної сотні; урочисте проходження громади міста у вишиванках від пам’ятника Небесної сотні вулицями …

серпня
31
Чудова можливість від Startup Live Kyiv!

Startup Live Kyiv  надає можливість розвинути свій стартап та отримати підтримку менторів з усього світу! Разом із Startup Live Kyiv Ви матимете такі переваги: отримаєте підтримку, критику та заохочення від менторів з усього світу; представите і вдосконалити свою бізнес-ідею; знайдете …

вересня
2
Стипендії для українців на міжнародну програму CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’. Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної …