У Могилянці пройшов тренінг з надання першої домедичної допомоги


Цієї суботи, 16 березня, студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили відвідали тренінг з надання першої домедичної допомоги.

Тренінг проводили волонтери Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста, Павло Бузник та Микола Кириченко.

Учасники мали змогу набути життєвоважливі знання та навички надання допомоги в невідкладних випадках: знання принципів надання першої допомоги, навички проведення серцево-легеневої реанімації та ін.

 «Це був неймовірно крутий і насичений тренінг! Завжди приємно бачити мотивацію та зацікавленість слухачів. Сподіваємось побачити студентів та викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили  на інших тренінгах Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста», – зазначає на своїй сторінці Фейсбук волонтер Павло Бузник.

Тренінг було організовано з ініціативи та за підтримки кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили в рамках діяльності #SocialWorkPracticeClub.

У свою чергу викладачі та студенти Могилянки висловлюють подяку волонтерам за цікавий тренінг та ґрунтовні знання!

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …