У Могилянці пройшов тренінг з надання першої домедичної допомоги


Цієї суботи, 16 березня, студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили відвідали тренінг з надання першої домедичної допомоги.

Тренінг проводили волонтери Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста, Павло Бузник та Микола Кириченко.

Учасники мали змогу набути життєвоважливі знання та навички надання допомоги в невідкладних випадках: знання принципів надання першої допомоги, навички проведення серцево-легеневої реанімації та ін.

 «Це був неймовірно крутий і насичений тренінг! Завжди приємно бачити мотивацію та зацікавленість слухачів. Сподіваємось побачити студентів та викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили  на інших тренінгах Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста», – зазначає на своїй сторінці Фейсбук волонтер Павло Бузник.

Тренінг було організовано з ініціативи та за підтримки кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили в рамках діяльності #SocialWorkPracticeClub.

У свою чергу викладачі та студенти Могилянки висловлюють подяку волонтерам за цікавий тренінг та ґрунтовні знання!

Події та оголошення


квітня
17
У Могилянці відбудеться показ франкомовного кіно

17 квітня о 12:30 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс …

квітня
17
Засідання Економічного клубу

Студенти І-ІІ курсів продовжують досліджувати економіку крізь призму актуальних питань сучасності. Саме тому 17 квітня о 15:30 в ауд.10-306 пройде чергове дискусійне засідання Економічного Клубу! Будуть розглянуті такі теми: Дилема моделей поведінки раціонального споживача в супермаркеті та інтернет-магазині. Рівновага інформації …