У Могилянці пройшов тренінг з надання першої домедичної допомоги


Цієї суботи, 16 березня, студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили відвідали тренінг з надання першої домедичної допомоги.

Тренінг проводили волонтери Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста, Павло Бузник та Микола Кириченко.

Учасники мали змогу набути життєвоважливі знання та навички надання допомоги в невідкладних випадках: знання принципів надання першої допомоги, навички проведення серцево-легеневої реанімації та ін.

 «Це був неймовірно крутий і насичений тренінг! Завжди приємно бачити мотивацію та зацікавленість слухачів. Сподіваємось побачити студентів та викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили  на інших тренінгах Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста», – зазначає на своїй сторінці Фейсбук волонтер Павло Бузник.

Тренінг було організовано з ініціативи та за підтримки кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили в рамках діяльності #SocialWorkPracticeClub.

У свою чергу викладачі та студенти Могилянки висловлюють подяку волонтерам за цікавий тренінг та ґрунтовні знання!

Події та оголошення


жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …

жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.