У Могилянці пройшов майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в ЧНУ імені Петра Могили пройшов Workshop-тренінг про 3D-технології. Захід організовано кафедрою автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. П. Могили для учнів ЗОШ № 35.

Проводили майстер-клас старший викладач кафедри автоматизації та коп’ютерно-інтегрованих технологій Олександр Бєліков та студент Факультету комп’ютерних наук Павло Ткаченко

Учасники тренінгу розроблювали власні 3D моделі, дізналися про різні програми 3D-моделювання, що таке 3D принтер та які програмні продукти допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D-моделістом. Учні працювали з моделлю 3D-принтера, який модернізували співробітники кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

«Для того, щоб стати 3D-моделістом необхідно почати з освоєння програм 3D-моделювання. Існує інженерне та графічне моделювання. Перший вид, у свою чергу, складніше опанувати, адже все здійснюється за розмірами та розрахунками. 3D-моделіст може працювати у різноманітних сферах, особливо, якщо опанував інженерне 3D-моделювання. Наприклад, на будь-якому виробництві, адже зараз під час виготовлення будь-чого все починається з розробки 3D-моделей», – поділився Олександр Бєліков.

У результаті учні розробили власні моделі, які були надруковані на 3D-принтері. У процесі друку Олександр Бєліков розповів безпосередньо про технології друку.

За тиждень планують провести ще один майстер-клас з 3D-технологій.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики