У Могилянці пройшов майстер-клас з 3D-моделювання для школярів


 13 травня 2019 року за запрошенням кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили проводився майстер-клас з виготовлення деталі на 3D-принтері для учнів 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 45.

Завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександр Трунов, доктор технічних наук,  професор,  на початку зустрічі представив членів кафедри старших викладачів Олександра Бєлікова, Ольгу Яремчук та студентів третього та четвертого курсів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», які допомагали проводити експерименти.

Олександр Трунов представив результати роботи з модернізації конструкцій 3D-принтера старшого викладача Олександра Бєлікова, студента 4-го курсу Павла Ткаченка та інших студентів 4-го, 3-го курсів спеціальності.

Завдяки співпраці викладачів та студентів реалізовано новітні технології в навчальний процес. Активна участь студентів в процесі творення найсучасніших технологій моделювання та принтингу переконує у важливості та актуальності технічної освіти в Україні. Особливо на спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ЧНУ імені Петра Могили.

Діти із зацікавленістю слухали викладачів та брали активну участь у  майстер-класі з моделювання та одночасного виготовлення деталей на 3D-принтері. Деталі, корисні для кожного з них, як наприклад, тримач для дроту навушників, переконливо засвідчили, що новітнє розробляється тут і зараз, а вони можуть брати в цьому участь.

У кінці зустрічі класний керівник подякувала завідувачу та викладачам кафедри за дуже цікаву зустріч та роз’яснення щодо порядку вступу до нашого університету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …