У Могилянці пройшов майстер-клас з 3D-моделювання для школярів


 13 травня 2019 року за запрошенням кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили проводився майстер-клас з виготовлення деталі на 3D-принтері для учнів 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 45.

Завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександр Трунов, доктор технічних наук,  професор,  на початку зустрічі представив членів кафедри старших викладачів Олександра Бєлікова, Ольгу Яремчук та студентів третього та четвертого курсів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», які допомагали проводити експерименти.

Олександр Трунов представив результати роботи з модернізації конструкцій 3D-принтера старшого викладача Олександра Бєлікова, студента 4-го курсу Павла Ткаченка та інших студентів 4-го, 3-го курсів спеціальності.

Завдяки співпраці викладачів та студентів реалізовано новітні технології в навчальний процес. Активна участь студентів в процесі творення найсучасніших технологій моделювання та принтингу переконує у важливості та актуальності технічної освіти в Україні. Особливо на спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ЧНУ імені Петра Могили.

Діти із зацікавленістю слухали викладачів та брали активну участь у  майстер-класі з моделювання та одночасного виготовлення деталей на 3D-принтері. Деталі, корисні для кожного з них, як наприклад, тримач для дроту навушників, переконливо засвідчили, що новітнє розробляється тут і зараз, а вони можуть брати в цьому участь.

У кінці зустрічі класний керівник подякувала завідувачу та викладачам кафедри за дуже цікаву зустріч та роз’яснення щодо порядку вступу до нашого університету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …