У Могилянці пройшов майстер-клас з 3D-моделювання для школярів

13 травня 2019 року за запрошенням кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили проводився майстер-клас з виготовлення деталі на 3D-принтері для учнів 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 45.

Завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександр Трунов, доктор технічних наук,  професор,  на початку зустрічі представив членів кафедри старших викладачів Олександра Бєлікова, Ольгу Яремчук та студентів третього та четвертого курсів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», які допомагали проводити експерименти.

Олександр Трунов представив результати роботи з модернізації конструкцій 3D-принтера старшого викладача Олександра Бєлікова, студента 4-го курсу Павла Ткаченка та інших студентів 4-го, 3-го курсів спеціальності.

Завдяки співпраці викладачів та студентів реалізовано новітні технології в навчальний процес. Активна участь студентів в процесі творення найсучасніших технологій моделювання та принтингу переконує у важливості та актуальності технічної освіти в Україні. Особливо на спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ЧНУ імені Петра Могили.

Діти із зацікавленістю слухали викладачів та брали активну участь у  майстер-класі з моделювання та одночасного виготовлення деталей на 3D-принтері. Деталі, корисні для кожного з них, як наприклад, тримач для дроту навушників, переконливо засвідчили, що новітнє розробляється тут і зараз, а вони можуть брати в цьому участь.

У кінці зустрічі класний керівник подякувала завідувачу та викладачам кафедри за дуже цікаву зустріч та роз’яснення щодо порядку вступу до нашого університету.