У Могилянці пройшов “День напіввідчинених дверей”


30 вересня щороку відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Свято було започатковане 14 травня 1998 року указом Президента України. Так, це свято відзначається на честь великого внеску бібліотек України в розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили приєднується до святкування професійного дня, і тому в Могилянці з 2012 року з ініціативи директора Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганни Петроченко 30 вересня кожного року проводиться захід «День напіввідкритих дверей».

«Цього року на честь свята ми влаштували презентацію під назвою «Скарби нашої бібліотеки». Таким чином, ми показуємо ту частину книг, яка не потрапляє на очі студентам кожного дня, а фонд бібліотеки Могилянки надзвичайно великий та різноманітний. Сьогодні представлено книги із серії «Приватна колекція», розкішні видання з українського та світового мистецтва, а також представлено раритетні примірники рідкісних книг тощо. Протягом заходу команда нашої бібліотеки розповідає студентам про особливості користування бібліотекою, про наявність тих чи тих книг, про те, які ще послуги надає наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили (проведення тренінгів, вебінарів тощо)», – розповіла директор Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Петроченко.

Зазначимо, що цього року особливу увагу звернули на книги для студентів-політологів та медиків, яким обов’язково необхідно звертатись до бібліотеки під час навчання і знати, як і чим користуватись для плідної роботи.

Вітаємо працівників Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили із професійним святом! Сподіваємося, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для всіх студентів, викладачів та працівників Могилянки.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …