У Могилянці пройшов “День напіввідчинених дверей”


30 вересня щороку відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Свято було започатковане 14 травня 1998 року указом Президента України. Так, це свято відзначається на честь великого внеску бібліотек України в розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили приєднується до святкування професійного дня, і тому в Могилянці з 2012 року з ініціативи директора Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганни Петроченко 30 вересня кожного року проводиться захід «День напіввідкритих дверей».

«Цього року на честь свята ми влаштували презентацію під назвою «Скарби нашої бібліотеки». Таким чином, ми показуємо ту частину книг, яка не потрапляє на очі студентам кожного дня, а фонд бібліотеки Могилянки надзвичайно великий та різноманітний. Сьогодні представлено книги із серії «Приватна колекція», розкішні видання з українського та світового мистецтва, а також представлено раритетні примірники рідкісних книг тощо. Протягом заходу команда нашої бібліотеки розповідає студентам про особливості користування бібліотекою, про наявність тих чи тих книг, про те, які ще послуги надає наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили (проведення тренінгів, вебінарів тощо)», – розповіла директор Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Петроченко.

Зазначимо, що цього року особливу увагу звернули на книги для студентів-політологів та медиків, яким обов’язково необхідно звертатись до бібліотеки під час навчання і знати, як і чим користуватись для плідної роботи.

Вітаємо працівників Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили із професійним святом! Сподіваємося, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для всіх студентів, викладачів та працівників Могилянки.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …