У Могилянці пройшов “День напіввідчинених дверей”


30 вересня щороку відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Свято було започатковане 14 травня 1998 року указом Президента України. Так, це свято відзначається на честь великого внеску бібліотек України в розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили приєднується до святкування професійного дня, і тому в Могилянці з 2012 року з ініціативи директора Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганни Петроченко 30 вересня кожного року проводиться захід «День напіввідкритих дверей».

«Цього року на честь свята ми влаштували презентацію під назвою «Скарби нашої бібліотеки». Таким чином, ми показуємо ту частину книг, яка не потрапляє на очі студентам кожного дня, а фонд бібліотеки Могилянки надзвичайно великий та різноманітний. Сьогодні представлено книги із серії «Приватна колекція», розкішні видання з українського та світового мистецтва, а також представлено раритетні примірники рідкісних книг тощо. Протягом заходу команда нашої бібліотеки розповідає студентам про особливості користування бібліотекою, про наявність тих чи тих книг, про те, які ще послуги надає наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили (проведення тренінгів, вебінарів тощо)», – розповіла директор Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Петроченко.

Зазначимо, що цього року особливу увагу звернули на книги для студентів-політологів та медиків, яким обов’язково необхідно звертатись до бібліотеки під час навчання і знати, як і чим користуватись для плідної роботи.

Вітаємо працівників Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили із професійним святом! Сподіваємося, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для всіх студентів, викладачів та працівників Могилянки.

 

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …

лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …