У Могилянці пройшла зустріч з письменником Олександром Мачулою


28 березня 2019 року в читальній залі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч з миколаївським поетом Олександром Мачулою. Захід організований бібліотекою ЧНУ ім. Петра Могили.

Олександр Мачула – миколаївський поет та просвітянин, автор шести поетичних збірок, які вийшли друком протягом останніх трьох років.

«Олександр Мачула стрімко увійшов до поетично когорти письменників Миколаївщини. У своїх творах суттєву увагу автор приділяє питанням історії української держави, віри й релігії. Не оминає Олександр й традиційних ліричних тем – кохання, дружби, відданості. Сьогодні автор декламуватиме свої ліричні вірші зі збірника «Мачулівські усмішки». Для студентів такі зустрічі дуже корисні, адже письменник своїми віршами та промовами виховуватиме студентів у патріотичному дусі, наголошуючи на тому, що важливо пам’ятати та цінити історію Батьківщини», – розповідає завідувач інформаційно-бібліографічним відділом, Лілія Болдуреску.

Варто зазначити, що Олександр Мачула подарував університетській бібліотеці ЧНУ ім. Петра Могили кілька примірників поетичної збірки «По лезу бритви», яка вийшла друком у грудні 2018 року. На зустрічі з письменником студенти та викладачі університету прослухали пісню «Пам’яті героїв небесних сотень», слова до якої написав Олександр Мачула.

Захід відвідали викладачі та студенти Інституту філології. Також на зустріч завітав Микола Євтушенко – український актор, режисер, письменник, просвітянин, який продекламував один із віршів Олександра Мачули.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …