У Могилянці пройшла зустріч з письменником Олександром Мачулою


28 березня 2019 року в читальній залі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч з миколаївським поетом Олександром Мачулою. Захід організований бібліотекою ЧНУ ім. Петра Могили.

Олександр Мачула – миколаївський поет та просвітянин, автор шести поетичних збірок, які вийшли друком протягом останніх трьох років.

«Олександр Мачула стрімко увійшов до поетично когорти письменників Миколаївщини. У своїх творах суттєву увагу автор приділяє питанням історії української держави, віри й релігії. Не оминає Олександр й традиційних ліричних тем – кохання, дружби, відданості. Сьогодні автор декламуватиме свої ліричні вірші зі збірника «Мачулівські усмішки». Для студентів такі зустрічі дуже корисні, адже письменник своїми віршами та промовами виховуватиме студентів у патріотичному дусі, наголошуючи на тому, що важливо пам’ятати та цінити історію Батьківщини», – розповідає завідувач інформаційно-бібліографічним відділом, Лілія Болдуреску.

Варто зазначити, що Олександр Мачула подарував університетській бібліотеці ЧНУ ім. Петра Могили кілька примірників поетичної збірки «По лезу бритви», яка вийшла друком у грудні 2018 року. На зустрічі з письменником студенти та викладачі університету прослухали пісню «Пам’яті героїв небесних сотень», слова до якої написав Олександр Мачула.

Захід відвідали викладачі та студенти Інституту філології. Також на зустріч завітав Микола Євтушенко – український актор, режисер, письменник, просвітянин, який продекламував один із віршів Олександра Мачули.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …