У Могилянці пройшла зустріч з миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня у приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили  відбулась зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Зустріч була пронизана патріотичними мотивами та любов’ю до рідної країни.

«Для мене Україна – це справді понад усе. Я говорю так, як відчуваю. У кожній збірці є цикли громадсько-політичної лірики. А поема «Мазепа» дуже патріотична. Червона лінія твору – це любов до України, боротьба за незалежність країни й оспівування цієї боротьби», – розповідає поетеса.

Галина Запорожченко є автором збірок «Крізь роки-літа», «СонЦе», «Хай святиться надія», ліро-епічної поеми «Мазепа», співавтором 10 поетичних альманахів та книг «Абетковий словограй: тавтограми, монофони», «Живлюща сила Ємигії», «Літературна антологія Миколаївщини». Цього року поетеса стала переможницею XIIІ обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга» у номінації «Краща поетична збірка» з поемою «Мазепа».

Під час зустрічі поетеса зачитала власні відібрані вірші, звернувши увагу слухачів на важливість любові до рідної країни.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році