У «Могилянці» пройшла XII Міжнародна наукова конференція «Ольвійський форум»

7 червня у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбулось урочисте відкриття Міжнародної наукової конференції «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».

Захід тривав чотири дні. В четвер, 7 червня, був перший день роботи форуму, який розпочався реєстрацією учасників. Вступним словом відкрив конференцію ректор «Могилянки» Леонід Клименко.

Також у перший день відбулось пленарне засідання, на якому учасники конференції виголошували доповіді. Усі охочі могли прослухати ряд виступів, які були спрямовані на обмін міжнародним досвідом країн Причорноморського регіону задля покращення рівня освіти та життя в складних фінансових та соціально-економічних умовах. Проблематика форуму охоплює ряд важливих питань, які поширюються на різні сфери діяльності: від державного управління та інформаційних технологій до соціології та мовної культури.

Оскільки ЧНУ ім. Петра Могили завжди намагається розширити співпрацю з іншими вишами, присутні могли прослухати доповіді як вітчизняних, так і іноземних колег, серед яких цього разу були вчені з Польщі та Італії.

Після доповідей відбулись засідання з різних секцій. Одним із таких було засідання секції «Медицина», головою якої виступив доктор медичних наук, професор Анатолій Авраменко. Присутні члени інституту та гості заслухали доповіді медичного спрямування, серед яких особливої уваги заслуговують доповіді зроблені англійською мовою нашими студентами, які прибули до нас на навчання з Індії. Після завершення секції учасникам були вручені сертифікати.

Другого дня відбувся виїзд учасників форуму до с.м.т. Коблеве, де відбулись секційні засідання форуму, робота круглих столів та конференції форуму.

В останній день конференції, 10 червня, відбулося підведення підсумків, обговорення пропозицій секцій та ухвалення загальної резолюції «Ольвійського форуму-2018».