У Могилянці пройшла презентація книги «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» Юрія Юріна


4 червня у бібліотеці Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація книги «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» Юрія Юріна. Дата презентація була обрана не випадково, адже саме у цей день автор святкує свій день народження.

Незважаючи на те, що Юрій Юрін не був присутній, презентація книги все ж таки відбулась. Наразі автор автобіографічного твору «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» знаходиться у лікарні через інсульт.

Директор бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Миколаївна зазначає:
«Тема, яку підіймає Юрій Юрін, дуже актуальна для Миколаєва. Часи йдуть, а ситуація із наркоманією залишається майже незмінною. Навіть зараз, йдучи до дому, можна побачити багато графіті, що пропонують різні види наркотиків».

Варто зазначити, що книгу було видано у Могилянці, а примірники роздають безкоштовно. Адже автор бажає, щоб цю книгу розповсюджували по школах.  Крім того Юрій Юрін не зупиниться на першому виданні, у майбутньому планується продовжити розвивати цю тему.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету