У Могилянці пройшла презентація книги «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» Юрія Юріна


4 червня у бібліотеці Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація книги «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» Юрія Юріна. Дата презентація була обрана не випадково, адже саме у цей день автор святкує свій день народження.

Незважаючи на те, що Юрій Юрін не був присутній, презентація книги все ж таки відбулась. Наразі автор автобіографічного твору «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» знаходиться у лікарні через інсульт.

Директор бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Миколаївна зазначає:
«Тема, яку підіймає Юрій Юрін, дуже актуальна для Миколаєва. Часи йдуть, а ситуація із наркоманією залишається майже незмінною. Навіть зараз, йдучи до дому, можна побачити багато графіті, що пропонують різні види наркотиків».

Варто зазначити, що книгу було видано у Могилянці, а примірники роздають безкоштовно. Адже автор бажає, щоб цю книгу розповсюджували по школах.  Крім того Юрій Юрін не зупиниться на першому виданні, у майбутньому планується продовжити розвивати цю тему.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут