У Могилянці пройшла презентація книги «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» Юрія Юріна

4 червня у бібліотеці Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація книги «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» Юрія Юріна. Дата презентація була обрана не випадково, адже саме у цей день автор святкує свій день народження.

Незважаючи на те, що Юрій Юрін не був присутній, презентація книги все ж таки відбулась. Наразі автор автобіографічного твору «Дякую Богові, що живий! Сповідь батька нарколиги» знаходиться у лікарні через інсульт.

Директор бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Миколаївна зазначає:
«Тема, яку підіймає Юрій Юрін, дуже актуальна для Миколаєва. Часи йдуть, а ситуація із наркоманією залишається майже незмінною. Навіть зараз, йдучи до дому, можна побачити багато графіті, що пропонують різні види наркотиків».

Варто зазначити, що книгу було видано у Могилянці, а примірники роздають безкоштовно. Адже автор бажає, щоб цю книгу розповсюджували по школах.  Крім того Юрій Юрін не зупиниться на першому виданні, у майбутньому планується продовжити розвивати цю тему.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики