У Могилянці пройде Літня школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України»

13-15 червня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили проходитиме Літня школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України» у рамках проекту програми ЕРАЗМУС+ Жан Моне Модуль 597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE.

До участі у Міжнародній Літній Школі запрошуються представники різних галузей економіки, державних органів влади та місцевого самоврядування, діячів громадських організацій, учених, викладачів, аспірантів, студентів та усіх зацікавлених осіб.

Питання дискурсу:

– сучасні принципи та інструменти реалізації європейської екологічної політики в галузі безпеки водних ресурсів;

– порівняльний аналіз екологічного законодавства ЄС та України в галузі безпеки водних ресурсів;

– впровадження європейських стандартів в українську екологічну практику;

– програми управління водними ресурсами та їх захисту в країнах ЄС та Україні;

– екологічна оцінка водних ресурсів та нормування їх якості.

Літня Школа охоплюватиме лекції, презентації, дискусії та круглі столи. Учасники отримають сертифікати, що підтверджують участь у Міжнародній Літній Школі Water Security-2019.

Робочі мови: українська та англійська.

Участь безкоштовна (проїзд та проживання за рахунок учасників).

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Контактна особа:

Безсонов Євген Миколайович Email: evgbess45@gmail.com