У Могилянці пройде круглий стіл «Паспорт безпеки України: Миколаївський регіональний вимір»

У четвер, 20 червня, 2019 року з 15.00 до 17.00
У приміщенні Вченої Ради Університету

Відбудеться круглий стіл

«Паспорт безпеки України: Миколаївський регіональний вимір»

в рамках проекту

«Паспорт безпеки України: регіональний та національний виміри – 2019»

Доповідачі та модератори: Центр інформації та документації НАТО в Україні,
Національний інститут стратегічних досліджень ДМГО «Центр міжнародної безпеки»

ЗАПРОШУЄМО всіх охочих відвідати лекцію

Відповідальні за захід: Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики

Програма круглого столу

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році