У Могилянці проходить «Тиждень інформування про ВІЛ-інфекцію»


З 22 по 29 листопада 2019 року триває європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатит. Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили приєднались до акції та провела у стінах університету «Тиждень інформування про ВІЛ-інфекцію».

У рамках тижня проводять чимало заходів. Серед них – виставка у холі 5 корпусу Могилянки. ЇЇ відкриття відбулось 27 листопада з театрального перформансу «Ми різні – ми рівні», в якому взяли участь студенти. Своєю виставою учасники розповіли історію дівчини, яка має ВІЛ, та показали ставлення до неї суспільства. Ідея зробити перфоманс належить старшій викладачці соціальної роботи, управління і педагогіки Любові Полторак.

 

Після перфомансу вітальне слово взяли ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, виконавча директорка МБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Ірина Бондаренко та доцент б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай.

 

Виставка складається з різноманітних експонатів, присвячених інформуванню студентів про ВІЛ та  толерантному ставленню до ВІЛ-позитивних осіб.

 

Попередньо було проведено анонімне опитування студентів Могилянки з метою виявлення рівня обізнаності щодо питань профілактики ВІЛ-інфекції. Ці результати було оприлюднено на стендах, ознайомитися з ними можна за посиланням. Окрім цього усі охочі мали можливість пройти Безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ в Університетській клініці.

У четвер, 28 листопада, було підготовлено два заходи: відкрита лекція «Я не боюсь говорити» для студентів психологів та соціальних працівників, а також квест «Що я знаю про ВІЛ».

 

Партнерами виступили Миколаївська благодійна організація  100% Життя, Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, Корпус Миру США в Україні та проєкт PEPFAR.

За словами Дмитра Сая це не єдині заходи присвячені ВІЛ-інфомуванню, які відбудуться в ЧНУ імені Петра Могили. У планах – проведення лекцій наступного тижня.

 

Події та оголошення


червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …

травня
25
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили Запрошує на презентацію книги «Арабески и сны»

Шановні читачі! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили Запрошує Вас на презентацію книги «Арабески и сны» Автор книги-літературознавець, викладач, докторант ЧНУ імені Петра Могили, лектор проекту «lectorium» від Наукової бібліотеки Олександра Філоненко Книга визнана найкращим літературним дебютом 2020 року XV …