У Могилянці проходить «Тиждень інформування про ВІЛ-інфекцію»


З 22 по 29 листопада 2019 року триває європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатит. Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили приєднались до акції та провела у стінах університету «Тиждень інформування про ВІЛ-інфекцію».

У рамках тижня проводять чимало заходів. Серед них – виставка у холі 5 корпусу Могилянки. ЇЇ відкриття відбулось 27 листопада з театрального перформансу «Ми різні – ми рівні», в якому взяли участь студенти. Своєю виставою учасники розповіли історію дівчини, яка має ВІЛ, та показали ставлення до неї суспільства. Ідея зробити перфоманс належить старшій викладачці соціальної роботи, управління і педагогіки Любові Полторак.

 

Після перфомансу вітальне слово взяли ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, виконавча директорка МБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Ірина Бондаренко та доцент б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай.

 

Виставка складається з різноманітних експонатів, присвячених інформуванню студентів про ВІЛ та  толерантному ставленню до ВІЛ-позитивних осіб.

 

Попередньо було проведено анонімне опитування студентів Могилянки з метою виявлення рівня обізнаності щодо питань профілактики ВІЛ-інфекції. Ці результати було оприлюднено на стендах, ознайомитися з ними можна за посиланням. Окрім цього усі охочі мали можливість пройти Безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ в Університетській клініці.

У четвер, 28 листопада, було підготовлено два заходи: відкрита лекція «Я не боюсь говорити» для студентів психологів та соціальних працівників, а також квест «Що я знаю про ВІЛ».

 

Партнерами виступили Миколаївська благодійна організація  100% Життя, Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, Корпус Миру США в Україні та проєкт PEPFAR.

За словами Дмитра Сая це не єдині заходи присвячені ВІЛ-інфомуванню, які відбудуться в ЧНУ імені Петра Могили. У планах – проведення лекцій наступного тижня.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут