У Могилянці проходить «Тиждень інформування про ВІЛ-інфекцію»

З 22 по 29 листопада 2019 року триває європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатит. Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили приєднались до акції та провела у стінах університету «Тиждень інформування про ВІЛ-інфекцію».

У рамках тижня проводять чимало заходів. Серед них – виставка у холі 5 корпусу Могилянки. ЇЇ відкриття відбулось 27 листопада з театрального перформансу «Ми різні – ми рівні», в якому взяли участь студенти. Своєю виставою учасники розповіли історію дівчини, яка має ВІЛ, та показали ставлення до неї суспільства. Ідея зробити перфоманс належить старшій викладачці соціальної роботи, управління і педагогіки Любові Полторак.

Після перфомансу вітальне слово взяли ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, виконавча директорка МБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Ірина Бондаренко та доцент б.в.з. кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай.

Виставка складається з різноманітних експонатів, присвячених інформуванню студентів про ВІЛ та  толерантному ставленню до ВІЛ-позитивних осіб.

Попередньо було проведено анонімне опитування студентів Могилянки з метою виявлення рівня обізнаності щодо питань профілактики ВІЛ-інфекції. Ці результати було оприлюднено на стендах, ознайомитися з ними можна за посиланням. Окрім цього усі охочі мали можливість пройти Безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ в Університетській клініці.

У четвер, 28 листопада, було підготовлено два заходи: відкрита лекція «Я не боюсь говорити» для студентів психологів та соціальних працівників, а також квест «Що я знаю про ВІЛ».

Партнерами виступили Миколаївська благодійна організація  100% Життя, Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, Корпус Миру США в Україні та проєкт PEPFAR.

За словами Дмитра Сая це не єдині заходи присвячені ВІЛ-інфомуванню, які відбудуться в ЧНУ імені Петра Могили. У планах – проведення лекцій наступного тижня.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).