У Могилянці представлено книгу «Люди “сірої зони”»

Книга «Люди “сірої зони”» кримської журналістки Анни Андрієвської та співробітниці Українського інституту національної пам’яті  Олени Халімон описує російську анексію Криму та переслідування тих кримчан, які були проти цього. Головною метою книги Анна Андрієвська визначає показати, що насправді відбувалося в Криму під час анексії. У книзі зібрано 50 історій про переслідування людей, які були проти російської анексії Криму і які стали заручниками на окупованому півострові тощо. За словами письменниці, це – перше видання, у якому свідчать жертви окупації та звичайні люди, які виступали проти російської армії, для яких «приєднання» півострова до Росії стало початком життя в «сірій зоні».

Книга «Люди “сірої зони”»  доступна в читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили. Нашому університету її подарувала Катерина Степанова, миколаївська волонтерка, співробітниця Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Також нагадаємо, що книга була представлена у Миколаєві у квітні 2019 року.