У Могилянці представили програму стажування Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine


12 вересня у читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація програми Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, яку пропонують студентам Могилянки вперше.

Дуже часто студенти Могилянки звертаються із бажанням поїхати до США або Канади, а програма Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine – чудова можливість.

Анастасія Кучина, студентка КНУ ім. Тараса Шевченка, яка брала участь у цій програмі, розповіла про переваги та показала, як правильно подати заявку і пройти конкурс:

«Подавала заявку 8 разів на Еразмус+ і через те, що конкурс в моєму університеті просто шалений, жодного разу так і не потрапила туди. Тому вирішила подати заявку на Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, але не сподівалась, що мене візьмуть, адже вважала, що можуть потрапити лише студенти з точних спеціальностей, а я навчаюсь на історичному факультеті. Проте я пройшла і 12 тижнів провела в Канаді», – ділиться своєю історією Анастасія.

Варто зазначити, що цього разу в Україні буде третій набір студентів на програму стажування в Канаді. До цього року за фінансування відповідала Українська діаспора в Канаді, але починаючи з 2019 року за це відповідає МОН.

Наразі подати заявку можуть студенти 3 курсу бакалавру. Учасники Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine з травня по вересень беруть в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Студенти можуть обрати один із 60-ти університетів Канади. Випускники програми Globalink Research Internship, які зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

  • роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
  • трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтверджує проходження програми Globalink Research Internship.

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …