У Могилянці представили програму стажування Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine


12 вересня у читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація програми Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, яку пропонують студентам Могилянки вперше.

Дуже часто студенти Могилянки звертаються із бажанням поїхати до США або Канади, а програма Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine – чудова можливість.

Анастасія Кучина, студентка КНУ ім. Тараса Шевченка, яка брала участь у цій програмі, розповіла про переваги та показала, як правильно подати заявку і пройти конкурс:

«Подавала заявку 8 разів на Еразмус+ і через те, що конкурс в моєму університеті просто шалений, жодного разу так і не потрапила туди. Тому вирішила подати заявку на Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, але не сподівалась, що мене візьмуть, адже вважала, що можуть потрапити лише студенти з точних спеціальностей, а я навчаюсь на історичному факультеті. Проте я пройшла і 12 тижнів провела в Канаді», – ділиться своєю історією Анастасія.

Варто зазначити, що цього разу в Україні буде третій набір студентів на програму стажування в Канаді. До цього року за фінансування відповідала Українська діаспора в Канаді, але починаючи з 2019 року за це відповідає МОН.

Наразі подати заявку можуть студенти 3 курсу бакалавру. Учасники Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine з травня по вересень беруть в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Студенти можуть обрати один із 60-ти університетів Канади. Випускники програми Globalink Research Internship, які зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

  • роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
  • трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтверджує проходження програми Globalink Research Internship.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …