У Могилянці представили програму стажування Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine


12 вересня у читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація програми Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, яку пропонують студентам Могилянки вперше.

Дуже часто студенти Могилянки звертаються із бажанням поїхати до США або Канади, а програма Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine – чудова можливість.

Анастасія Кучина, студентка КНУ ім. Тараса Шевченка, яка брала участь у цій програмі, розповіла про переваги та показала, як правильно подати заявку і пройти конкурс:

«Подавала заявку 8 разів на Еразмус+ і через те, що конкурс в моєму університеті просто шалений, жодного разу так і не потрапила туди. Тому вирішила подати заявку на Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, але не сподівалась, що мене візьмуть, адже вважала, що можуть потрапити лише студенти з точних спеціальностей, а я навчаюсь на історичному факультеті. Проте я пройшла і 12 тижнів провела в Канаді», – ділиться своєю історією Анастасія.

Варто зазначити, що цього разу в Україні буде третій набір студентів на програму стажування в Канаді. До цього року за фінансування відповідала Українська діаспора в Канаді, але починаючи з 2019 року за це відповідає МОН.

Наразі подати заявку можуть студенти 3 курсу бакалавру. Учасники Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine з травня по вересень беруть в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Студенти можуть обрати один із 60-ти університетів Канади. Випускники програми Globalink Research Internship, які зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

  • роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
  • трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтверджує проходження програми Globalink Research Internship.

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …